Skull & Bones z oficjalną prezentacją! Ubisoft zaprasza na pokaz gameplayu

DK
2022/07/05 18:45

W końcu doczekamy się konkretów na temat długo wyczekiwanej produkcji od Francuzów.

Na Skull & Bones fani gier o piratach czekają od lat. Wiosną bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że projekt nie został porzucony. Zaczęło się od tego, że po sieci zaczął pływać gameplay z wczesnej wersji. Ubisoft zareagował na przeciek, publikując króciutki teaser. A teraz wiemy już na pewno, że gra lada dzień doczeka się dużej prezentacji. Zapowiada ją wideo, które publikujemy na samym dole.

Skull & Bones z oficjalną prezentacją! Ubisoft zaprasza na pokaz gameplayu

Zgodnie z informacją na filmiku w czwartek 8 lipca o godzinie 20:00 czasu polskiego będzie mieć miejsce ogólnoświatowy pokaz rozgrywki. Bardzo możliwe, że podczas prezentacji zostanie też wyjawiona oficjalna data premiery S&B.

GramTV przedstawia:

Biorąc pod uwagę to, że tytuł ostatnimi czasy otrzymał klasyfikację wiekową w kilku państwach (m.in. w Korei Południowej, Australii i Brazylii), można spodziewać się rychłego debiutu. Zgodnie z zapowiedziami Skull & Bones ma wypłynąć na sklepowe wody w bieżącym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2023 roku. Ostatnie dane sugerują datę 8 listopada, ale to oczywiście musi zostać oficjalnie potwierdzone.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!