O dacie premiery Skull & Bones wiemy już więcej niż nic

DK
2022/05/12 13:05

Gra na pewno się ukaże – i to jest świetna wiadomość. Co więcej, na debiut nie będzie trzeba czekać bardzo długo.

Mamy całkiem dobre wiadomości dla osób, które chciałyby zagrać w Skull & Bones. W najnowszym raporcie finansowym Ubisoft potwierdził, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku fiskalnym. Oznacza to tyle, że należy się jej spodziewać w sklepach do dnia 31 marca 2023.

O dacie premiery Skull & Bones wiemy już więcej niż nic

Z raportu wynika również, że ten sam los spotka Avatar: Frontiers of Pandora i Mario + Rabbids: Sparks of Hope, która jest strategią turową na Switcha. Jeśli chodzi o Frontiers of Pandora, to już wcześniej wiadomo było, że gra ukaże się przed kwietniem 2023 i że znajduje się obecnie w fazie testów. Teraz osoby czekające na growego Avatara mogą mieć pewność co do tej daty.

GramTV przedstawia:

Skull & Bones wypatrujemy od wielu lat i na pewno wielu graczy cieszy, że coś zaczęło się w końcu w tej kwestii dziać. Niedawno na powierzchnię internetu wypłynął gameplay z wczesnej wersji gry. Francuzi postanowili nie udawać, że tego nie widzieli i szybko wrzucili do mediów społecznościowych teaser. A teraz pozostaje jeszcze trochę poczekać – najważniejsze, że premierę już widać na horyzoncie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!