Skull & Bones z klasyfikacją wiekową w Korei Płd. Premiera na horyzoncie?

DK
2022/05/15 15:00

To nie jest gra dla najmłodszych.

Na razie dokładna data debiutu Skull & Bones nie jest jeszcze znana – od niedawna wiadomo jedynie tyle, że gra o piratach ukaże się przed 31 marca 2023. Teraz jeden z czytelników portalu VGC.com zauważył, że w czwartek na stronie południowokoreańskiego Komitetu Oceny i Administracji Gier pojawiła się karta produkcji. To miałoby sugerować, że tytuł jest już ukończony – lub że prace nad nim są obecnie finalizowane.

Skull & Bones z klasyfikacją wiekową w Korei Płd. Premiera na horyzoncie?

Na karcie Skull & Bones czytamy, iż jest to "gra akcji z otwartym światem, której akcja rozgrywa się na Oceanie Indyjskim w złotej erze piractwa morskiego". Korea Południowa nie dopuszcza tytułu do użytku dla najmłodszych graczy ze względu na jawną obecność używek i sceny związane z piciem i paleniem.

GramTV przedstawia:

Skull & Bones znajduje się w produkcji od 2013, a do oficjalnej zapowiedzi doszło w 2017. Niedawno pisaliśmy o tym, że na powierzchnię internetu wypłynął gameplay z wczesnej wersji gry. Materiał dostał się do sieci najprawdopodobniej za sprawą jednego z beta testerów. W odpowiedzi na przeciek przedstawiciele Ubisoftu wrzucili do mediów społecznościowych teaser. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na wieści o konkretnej dacie premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!