Pokaz Skull & Bones na horyzoncie? Ubisoft reaguje na wyciek gameplayu

DK
2022/04/29 20:00

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się krótki teaser.

Rano informowaliśmy, że po internecie fruwa sześciominutowa rozgrywka z długo wyczekiwanej produkcji o piratach od Ubisoftu. Wygląda na to, że materiał wyciekł za sprawą któregoś z betatesterów gry. Jak by nie było, te kilka minut gameplayu to miód na serce dla osób, które już od paru lat cierpliwie czekają na Skull & Bones. Co więcej, okazuje się, że to nie koniec informacji o grze na dziś.

Pokaz Skull & Bones na horyzoncie? Ubisoft reaguje na wyciek gameplayu

Przeciek nie uszedł uwadze francuskiego producenta. Ubisoft postanowił na niego odpowiedzieć, publikując na Twitterze króciutką zajawkę gry. Na filmiku możemy zobaczyć dużo wody (no cóż, w końcu to reakcja na przeciek) i piracki statek. W drugiej części teasera pojawia się informacja “stay tuned”, a całość zaopatrzono w zagadkowe polecenie “obserwuj horyzont”. Wygląda na to, że Ubisoft ma coś do powiedzenia w kwestii Skull & Bones. Na razie jednak nie znamy jeszcze żadnych konkretów – ale jeśli się czegoś dowiemy, na pewno o tym poinformujemy.

GramTV przedstawia:

Grę o piratach zapowiedziano w 2017. W tytule będziemy przede wszystkim walczyć na morzu, ale też szukać skarbów i wchodzić w interakcje z innymi graczami. Oprócz tego zgromadzimy ekwipunek i zapasy żywności, by załoga nam się nie zbuntowała – i zadbamy o stan statku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!