Skull & Bones bez wersji na PS4 i XONE – sugeruje kolejna klasyfikacja wiekowa

Mikołaj Ciesielski
2022/06/18 13:00
1
0

Niewykluczone, że produkcja Ubisoftu pojawi się wyłącznie na PC oraz najnowszych konsolach Sony i Microsoftu.

Skull & Bones bez wersji na PS4 i XONE – sugeruje kolejna klasyfikacja wiekowa

W ostatnim czasie informowaliśmy, że Skull & Bones doczekało się klasyfikacji wiekowej w Korei Południowej oraz Australii. Tymczasem produkcja Ubisoftu otrzymała kolejną ocenę ratingową. Tym razem gra została sklasyfikowana w Brazylii i w tym miejscu warto zwrócić uwagę na pewien dość istotny szczegół. Na stronie agencji uwzględniono bowiem jedynie wersje na komputery osobiste oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a także platformę Google Stadia.

Niewykluczone więc, że Ubisoft zdecydował się zrezygnować z wydania Skull & Bones na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niestety francuski deweloper nie odniósł się do powyższych rewelacji. Graczom, którzy czekają na wspomniany tytuł, nie pozostaje obecnie więc nic innego, jak uważnie wypatrywać informacji dotyczących zarówno premiery gry, jak i ostatecznych platform docelowych.

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones to osadzona w pirackich klimatach gra akcji, która przeniesie graczy na wody Oceanu Indyjskiego, gdzie użytkownicy wcielą się korsarza i będą stopniowo budować swoją reputację i zdobywać coraz cenniejsze łupy. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ma zadebiutować w bieżącym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Twisted Voxel

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
19/06/2022 15:11

I była by to bardzo dobra decyzja z punktu oprawy wizualnej i rozwoju branży. PS4 i XONE to były słabe już w roku wypuszczenia. Rozumiem, że nie chcieli powtarzać błędu z poprzedniej generacji, gdzie sprzęt był tak dobry, że latami dokładali do biznesu. Ale tutaj wahadło odbiło zdecydowanie za daleko w przeciwnym kierunku.  Mam szczerą nadzieję, że reszta branży, zacznie szybko odchodzić od wydawania tytułów na te szroty.