Skull & Bones - wyciekł 6-minutowy gameplay z nowej gry od Ubisoftu

DK
2022/04/29 10:58

Wideo omawia podstawowe założenia rozgrywki.

W produkcji Ubisoftu wcielimy się w dowódcę piratów, który wraz z załogą i odpowiednim wyposażeniem ruszy na podbój morskiego świata. Skull & Bones zostało zapowiedziane w 2017 i miało wylądować na półkach sklepowych już dawno temu, ale projekt ciągle doświadczał pewnych trudności. Jednak wiele wskazuje na to, że produkcji nie porzucono – teraz do sieci przedostał się całkiem długi materiał z rozgrywką.

Skull & Bones - wyciekł 6-minutowy gameplay z nowej gry od Ubisoftu

Filmik jest dostępny pod tym adresem. Całość trwa równo sześć minut, więc można zobaczyć wiele. Wideo prezentuje podstawowe założenia gry. Niedawno informowano o beta testach, więc być może jest to materiał przeznaczony dla testerów. Prawdopodobnie jeden z nich jako “dobry kolega” podzielił się nagraniem z internetem.

GramTV przedstawia:

W produkcji będziemy przede wszystkim walczyć na morzu, ale też szukać skarbów i bratać się z innymi graczami. Zgromadzimy odpowiedni ekwipunek i zapasy i zadbamy o stan statku i morale załogi. Oprawa wizualna Skull & Bones na obecnym etapie nie powala, ale grafika nie jest tu aktualnie najważniejsza. Same mechaniki prezentują się zachęcająco – fajnie wygląda ładowanie kul we wrogi okręt. To może być bardzo przyjemny tytuł.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
29/04/2022 11:40

Wiele można Ubisoftowi zarzucić, ale nie zmienia to faktu, że z czasem wywiązują się z obietnic i dają ludziom to czego chcą. Ludzie oczekiwali Black Flag z otwartym światem, ale bez asasynów i to właśnie dostaną Jedyny ból związany z tą grą jest taki, że czekamy już prawie 10 lat. Pierwsze informacje pochodzą z 2013 roku. Następnie w 2017 pierwszy gameplay i cinematic na E3 i co roku kolejna porcja informacji. Mamy prawie połowę 2022 roku więc premiera pewnie w 2023...