Skull & Bones ocenione w kolejnym kraju. Dzieci w to nie zagrają

DK
2022/05/17 17:00

Australia jest kolejnym państwem, które nie rekomenduje dopuszczenia produkcji Ubisoftu do użytku małoletnich. Ale przynajmniej wiadomo, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami.

Do sieci ciągle trafiają coraz to nowe wieści na temat pirackiego projektu od Ubisoftu. Ostatnie dotyczą przyznawania Skull & Bones klasyfikacji wiekowych w poszczególnych krajach. Kilka dni temu informowaliśmy, że karta produkcji pojawiła się na stronie Komitetu Oceny i Administracji Gier w Korei Południowej. Z kolei teraz tytuł doczekał się ewaluacji w Australii.

Skull & Bones ocenione w kolejnym kraju. Dzieci w to nie zagrają

W kraju kangurów produkcja otrzymała ocenę M, co oznacza, że dzieci w to nie powinny grać. Lista przewinień jest długa: Skull & Bones ma zawierać "treści dla dorosłych, przemoc, używki, niecenzuralny język, nawiązania do seksu, możliwość interakcji online z innymi graczami i wewnętrzny system płatności".

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że nie tak dawno temu na powierzchnię internetu wypłynął gameplay z wczesnej wersji gry. Materiał najpewniej rozpowszechnił jeden z uczestników beta testów produkcji. W odpowiedzi na przeciek Ubisoft udostępnił w mediach społecznościowych teaser. Informacje na temat ocen od organizacji ratingowych zdają się potwierdzać, że premiera Skull & Bones zbliża się wielkimi krokami.

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
17/05/2022 20:59

Szczerze to na zamieszczonych m materiałach nie widziałem niczego co mogło by być nieznane praktycznie każdemu czternastolatkowi i sporej części dwunastolatków. Nie licząc nieszczęsnych mikropłatności które należy piętnować na każdy kroku.