Skull & Bones pozytywnie zaskoczy? Ubisoft szykuje pokaz „ulepszonej wersji”

Mikołaj Ciesielski
2023/02/17 12:35

Francuska firma jest pewna jakości swojej produkcji.

Skull & Bones pozytywnie zaskoczy? Ubisoft szykuje pokaz „ulepszonej wersji”

Skull & Bones miało trafić do sprzedaży na początku przyszłego miesiąca, ale już w połowie stycznia Ubisoft poinformował o kolejnym – szóstym – opóźnieniu premiery wspomnianego tytułu. Według nieoficjalnych doniesień gra ma zadebiutować „najwcześniej” w drugiej połowie bieżącego roku. Tymczasem – jak się okazuje – francuska firma szykuje się do prezentacji „ulepszonej wersji” produkcji skierowanej do miłośników pirackich klimatów.

Skull & Bones doczeka się niebawem kolejnej prezentacji

Frederick Duguet, dyrektor finansowy Ubisoftu, podzielił się wspomnianą informacją podczas ostatniego spotkania z inwestorami (dzięki PC Gamer). Przedstawiciel francuskiej firmy podkreślił, że wydawca jest zadowolony z przeprowadzonych w styczniu testów, a gracze mogą spodziewać się niebawem kolejnej prezentacji Skull & Bones, która ma pozytywnie wpłynąć na zainteresowanie produkcją.

W styczniu informowaliśmy, że jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonych na początku miesiąca testów. Mamy do zaprezentowania bardzo mocną, ulepszoną wersję, której nie mieli jeszcze okazji zobaczyć. Zamierzamy wykorzystać ją w przyszłym miesiącu, by napędzić zainteresowanie grą – poinformował Duguet.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel Ubisoftu niestety nie ujawnił, kiedy dokładnie możemy spodziewać się pokazu „ulepszonej wersji” Skull & Bones. Graczom czekającym na wspomnianą produkcję nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź prezentacji.

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami tytuł ma ukazać we „wczesnym” okresie roku finansowego 2023-2024, czyli wiosną lub na początku lata bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia 30-minutowego gameplaya, który trafił do sieci w zeszłym miesiącu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!