SEGA i Tencent nie pojawią się na E3 2023. Tegoroczne targi zostaną odwołane?

Mikołaj Ciesielski
2023/03/29 07:30

W sieci pojawiają się głosy, które sugerują, że organizatorzy mogą zrezygnować z wydarzenia.

Wczoraj Ubisoft poinformował, że nie weźmie jednak udziału w E3 2023. Wcześniej o swojej nieobecności na targach poinformowali też m.in. Microsoft, Nintendo, a także Sony. Okazuje się jednak, że to nie koniec złych wiadomości dla organizatorów wspomnianego wydarzenia. Na tegorocznej edycji nie zobaczymy bowiem jeszcze dwóch dużych firm.

SEGA i Tencent nie pojawią się na E3 2023. Tegoroczne targi zostaną odwołane?

SEGA i Tencent nie wezmą udziału w targach E3 2023

SEGA w oświadczeniu przesłanym redakcji IGN poinformowała, że po „dokładnym rozważeniu” zdecydowała się nie brać udziału w E3 2023 jako wystawca. Japońska firma jednocześnie podkreśliła, że z „niecierpliwością” czeka na możliwość podzielenia się informacjami na temat swoich przyszłych projektów.

Podobną decyzję podjął także Tencent. Rzecznik prasowy firmy poinformował bowiem, że na E3 2023 nie zobaczymy Level Infnite, czyli dywizji wydawniczej chińskiego giganta. Tymczasem w sieci zaczęły pojawiać się niepokojące doniesienia na temat tegorocznej edycji targów w Los Angeles.

Andy Robinson z redakcji VGC, który za pośrednictwem Twittera poinformował, że ostatnio nie słyszy „dobrych rzeczy” na temat E3 2023. Dziennikarz przyznał, że często trudno jest oddzielić domysły od faktów, ale nie zdziwiłby się, gdyby w tym tygodniu targi zostały odwołane. Należy jednak podkreślić, że organizatorzy nie odnieśli się jeszcze do całej sytuacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!