Microsoft potwierdził, że firma nie pojawi się na E3 2023

Jakub Smolak
2023/03/11 11:30
0
0

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

O tym, że wielka trójca najprawdopodobniej nie pojawi się na E3, wiemy już od jakiegoś czasu. Sugerujące to informacje zostały przyjęte przez fanów ze spokojem. Spadek rangi imprezy sprawił, że oczekiwania graczy odnośnie eventu znacznie się obniżyły. Pod koniec lutego Nintendo oficjalnie potwierdziło, że nie pojawi się w Los Angeles. Teraz na taki krok zdecydował się Microsoft.

Microsoft potwierdził, że firma nie pojawi się na E3 2023

Microsoft nie pojawi się na scenie E3 2023

Oficjalne potwierdzenie tych informacji podło podczas rozmowy z redaktorami portalu IGN. Jak mogliśmy przeczytać już wcześniej, Microsoft szykuje własną prezentację - Xbox Games Showcase 2023. Wydarzenie będzie mieć miejsce 11 czerwca, czyli zaledwie na dwa dni przed rozpoczęciem E3 2023. Przedstawiciele Microsoftu zapewniają jednak, że przygotowywany przez nich pokaz jest częścią E3 Digital.

Najprawdopodobniej E3 już nigdy nie będzie tą samą huczną imprezą, na którą co roku czekali gracze z całego świata. Na lidera wśród najważniejszych imprez branżowych wyrasta Summer Game Fest, które w minionym roku cieszyło się ogromną popularnością. Będziecie tęsknić za E3?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!