Ubisoft nie pojawi się na E3 2023. Firma zorganizuje pokaz Ubisoft Forward Live

Mikołaj Ciesielski
2023/03/28 07:30
0
0

Francuski zaprosił graczy na prezentację swoich nadchodzących produkcji.

W połowie marca Microsoft potwierdził, że nie pojawi się na E3 2023. Nieco wcześniej – pod koniec lutego – Nintendo również poinformowało, że nie weźmie udziału w tegorocznej edycji targów w Los Angeles. Okazuje się, że na imprezie zabraknie także Ubisoftu. Francuska firma zdecydowała się bowiem zorganizować własny pokaz.

Ubisoft nie pojawi się na E3 2023. Firma zorganizuje pokaz Ubisoft Forward Live

E3 2023 bez Ubisoftu. Firma zapowiedziała pokaz Ubisoft Forward Live

W oświadczeniu przesłanym redakcji VGC francuska firma poinformowała, że zmieniła plany i zdecydowała się brać udziału w targach E3. Jednocześnie Ubisoft zapowiedział, że 12 czerwca 2023 roku w Los Angeles odbędzie się pokaz Ubisoft Forward Live. Wydawca nie ujawnił jednak szczegółów wydarzenia. Obiecano jednak, że „wkrótce” otrzymamy więcej informacji na temat prezentacji.

Można jednak bezpiecznie założyć, że na czerwcowym pokazie Ubisoft Forward Live zobaczymy produkcje, które – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – mają zadebiutować na rynku w nadchodzących miesiącach. Gracze powinni więc spodziewać się prezentacji m.in. takich tytułów jak Assassin’s Creed Mirage, The Crew: Motorfest czy też Avatar: Frontiers of Pandora. Niewykluczone, że doczekamy się również zapowiedzi tajemniczej produkcji, o której jakiś czas temu wspominała francuska firma.

Na koniec warto przypomnieć, że wczoraj w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia na temat Assassin’s Creed Mirage i The Crew: Motorfest, które rzekomo mają zadebiutować dopiero w 2024 roku. Serwis Insider Gaming – powołując się na własne źródła – poinformował jednak, że premiery obu gier wciąż planowane są na 2023 rok. Ubisoft do tej pory nie skomentował jednak całej sytuacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!