Sea of Stars nie ominie konsol Xbox

Jakub Smolak
2023/03/16 09:15

Prequel docenionego The Messenger zapowiada się interesująco.

O tym, że Sea of Stars zadebiutuje na rynku latem, wiemy już od jakiegoś czasu. Dotychczasowe informacje wskazywały jednak na to, że gra nie będzie dostępna na konsolach Xbox. Twórcy z Sabotage Studio oficjalnie potwierdzili, że ich najnowsza produkcja nie ominie sprzętów Microsoftu.

Wczytywanie ramki mediów.

Sea of Stars na konsolach Xbox

Sea of Stars będzie dostępne na Xbox One oraz Xbox Series S/X, a premierę zaplanowano – podobnie jak w przypadku pozostałych wersji – na 29 sierpnia.

Warto zaznaczyć, że produkcja przedstawi wydarzenia rozgrywające się przed akcją The Messenger. W trakcie przygody poprowadzimy drużynę, na której czele stanie dwójka młodzików – Valere oraz Zale. Bohaterowie obdarzeni są mocami słońca i księżyca, a odpowiednie połączenie ich zdolności otworzy przed nami dostęp do Magii Zaćmienia.

Sea of Stars będzie oferować turowy system walki. Starcia z wrogami są bardzo ważnym elementem rozgrywki, dlatego deweloperzy poświęcili tej mechanice naprawdę dużo uwagi. Do naszej dyspozycji oddano także liczne umiejętności i zaklęcia, dzięki którym możemy nie tylko atakować, ale także w sprytny sposób bronić się przed przeciwnikami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!