Cudne Sea of Stars otrzymało datę premiery. Prequel The Messenger na nowym wideo

Jakub Smolak
2023/02/10 08:00

Już teraz możecie przetestować demo.

Zdaję sobie sprawę z tego, że ciągle trwa Steam Next Fest 2023 i z pewnością mieliście okazję przetestować wiele atrakcyjnych tytułów, ale może uda Wam się wcisnąć jeszcze jeden? Na szczęście w przypadku demo Sea of Stars nie musicie się śpieszyć, a wersja demonstracyjna jest dostępna na Nintendo Switch. Twórcy z Sabotage Studio zdradzili również dokładną datę premiery swojej produkcji i zaprezentowali nowy trailer. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Cudne Sea of Stars otrzymało datę premiery. Prequel The Messenger na nowym wideo

Poznaliśmy datę premiery Sea of Stars

Sea of Stars zadebiutuje na rynku 29 sierpnia. Przypomnijmy, że gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Warto zaznaczyć, że produkcja przedstawi wydarzenia rozgrywające się przed akcją The Messenger. W trakcie przygody poprowadzimy drużynę, na której czele stanie dwójka młodzików – Valere oraz Zale. Bohaterowie obdarzeni są mocami słońca i księżyca, a odpowiednie połączenie ich zdolności otworzy przed nami dostęp do Magii Zaćmienia.

Sea of Stars będzie oferować turowy system walki. Starcia z wrogami są bardzo ważnym elementem rozgrywki, dlatego deweloperzy poświęcili tej mechanice naprawdę dużo uwagi. Do naszej dyspozycji oddano także liczne umiejętności i zaklęcia, dzięki którym możemy nie tylko atakować, ale także w sprytny sposób bronić się przed przeciwnikami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!