Saints Row z wielką aktualizację, która całkowicie zmieni grę (aktualizacja)

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/09 21:20
2
0

Deweloperzy przygotowują wielką aktualizację, która ma całkowicie przerobić produkcję. Oprócz tego gra otrzyma fabularny dodatek.

AKTUALIZACJA: Patch jest już dostępny – tak samo jak dodatek The Heist & The Hazardous.


Pod koniec maja bieżącego roku informowaliśmy Was o tym, że gra Saints Row będzie dalej wspierana – pomimo sporego rozczarowania produkcją wśród społeczności.

Oprócz fabularnego dodatku (w sumie mamy otrzymać trzy), deweloperzy poinformowali, że już niedługo tytuł doczeka się ogromnej aktualizacji, która ma go niemalże całkowicie przeobrazić. Szczegóły poznaliśmy w najnowszym wpisie na oficjalnej stronie internetowej gry.

Saints Row z wielką aktualizację, która całkowicie zmieni grę (aktualizacja)

Saints Row przejdzie kompletną metamorfozę

Patch doda do gry zupełnie nową dzielnicę o nazwie Sunshine Springs oraz tryb selfie. Znacznie ważniejsze są jednak liczne usprawnienia rozgrywki. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim zmiany w systemie walki, dzięki którym ma ona być bardziej płynna i kozacka niż dotychczas. Wrogowie będą mieli mniej zdrowia. Usprawnienia dotyczą m.in. celowania czy interfejsu użytkownika.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego aktualizacja wprowadzi nowe opcje w postaci kółka szybkiego wyboru maksymalnie ośmiu emotek, rozmaite udogodnienia przy tworzeniu oraz modyfikowaniu list odtwarzania, a także możliwość wyłączenia wyświetlania pasków zdrowia. Do tego dojdą oczywiście poprawki w misjach oraz eliminacja wielu błędów. Jeżeli chodzi zaś o płatny dodatek The Heist and the Hazardous, ten zapewni nowe misje fabularne oraz przedmioty kosmetyczne.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Saints Row zadebiutowało na rynku 23 sierpnia ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych tytułem zapraszamy również do naszej encyklopedii.

Komentarze
2
Crad999
Gramowicz
06/05/2023 18:51

Z tego co wiem to ta gra potrzebowałaby przygotowania na nowo całej fabuły. I o ile poprawki w gameplay'u są mile widziane i potrzebne, to jeżeli cała otoczka sprawia, że chcę wyłączyć grę - to i tak jej nie kupię.

Zostanę przy starych świętych.

dariuszp
Gramowicz
06/05/2023 09:22

Uwierzę jak zobaczę. Na razie trzymam się od tej gry z daleka.