Saints Row nie podda się tak łatwo. Nadchodzą płatne dodatki i duże aktualizacje

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/29 21:30

Deweloperzy ze studia Volition ujawnili plany rozwoju gry Saints Row – wygląda na to, że nie zamierzają się poddawać.

Wydane w zeszłym roku gra Saints Row będąca restartem serii okazała się rozczarowaniem. Wszystko wskazuje jednak na to, że deweloperzy nie zamierzają się poddawać, ponieważ ujawnili całkiem ambitne plany rozwoju swojej produkcji. Gracze mogą się spodziewać m.in. trzech płatnych dodatków oraz kilku większych aktualizacji. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Saints Row nie podda się tak łatwo. Nadchodzą płatne dodatki i duże aktualizacje

Plany rozwoju gry Saints Row

  • W kwietniu gracze otrzymają darmowy zestaw przedmiotów kosmetycznych inspirowanych grą Dead Island 2.
  • W maju pojawi się płatny dodatek The Heist and the Hazardous, który zapewni nowe misje fabularne oraz przedmioty kosmetyczne. Tego samego miesiąca gra otrzyma darmową aktualizację z nową dzielnicą, trybem fotograficznym i ulepszeniami systemu walki.
  • W lipcu pojawi się płatny dodatek Doc Ketchum’s Murder Circus, który zaoferuje nowy tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza. Tego samego miesiąca gra otrzyma kolejną darmową aktualizację, aczkolwiek tutaj nie znamy jeszcze szczegółów (oprócz tego, że doczekamy się m.in. nowych funkcji i usprawnień).
  • W sierpniu pojawi się trzeci płatny dodatek, na razie pozbawiony oficjalnego tytułu, który wprowadzi do gry nowe misje fabularne, nowych przeciwników oraz – nie zgadniecie! – nowe przedmioty kosmetyczne. Tego samego miesiąca gra otrzyma trzecią darmową aktualizację z kolejną nową dzielnicą i niesprecyzowanymi jeszcze ulepszeniami.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Saints Row zadebiutowało na rynku 23 sierpnia ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych tytułem zapraszamy również do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!