Dyrektor generalny Embracer Group „liczył na lepszy odbiór” nowego Saints Row

Mikołaj Ciesielski
2022/09/22 08:00
1
0

Szef firmy jest jednak zadowolony, że produkcja przypadła do gustu części graczy.

Dyrektor generalny Embracer Group „liczył na lepszy odbiór” nowego Saints Row

W zeszłym miesiącu na komputerach osobistych zadebiutowała nowa odsłona Saints Row. Reboot popularnej serii zebrał mieszane opinie zarówno ze strony branżowych mediów, jak i samych graczy, co potwierdzają m.in. dane dostępne na portalu Metacritic. Tymczasem dyrektor generalny Embracer Group – Lars Wingefors – przyznał, że „liczył na lepszy odbiór” wspomnianej produkcji.

Szef Embracer Group nie jest zadowolony z przyjęcia nowej odsłony serii Saints Row

W trakcie wczorajszego walnego zgromadzenia Embracer Group wspomniany Lars Wingefors nie ukrywał, że „osobiście” spodziewał się lepszego odbioru nowej odsłony serii Saints Row. Szef holdingu stwierdził, że wspomniana produkcja była „bardzo polaryzująca”.

Z jednej strony jestem szczęśliwy, widząc wielu szczęśliwych graczy i fanów, ale z drugiej strony jestem jednocześnie nieco przygnębiony, że widzę również niezadowolonych fanów, więc jest to trudne – powiedział Wingefors.

GramTV przedstawia:

Dyrektor generalny Embracer Group podkreślił również, że trzeba poczekać na wyniki kwartalne, dzięki którym firma otrzyma więcej szczegółów. Wingefors zaznacza, że jest jeszcze dość wcześnie, by myśleć o przyszłości serii. Wydawca wciąż zbiera bowiem dane, a deweloperzy pracują zarówno nad naprawą różnego rodzaju błędów, jak i nową zawartością.

Szef Embracer Group jest także przekonany, że firma zarobi na nowym Saints Row. Wingefors podkreślił jednak, że wspomniana produkcja nie będzie największym sukcesem finansowym w historii firmy, ale inwestycja się zwróci, co stanowi „dobry punkt wyjścia”.

Na koniec przypomnijmy, że Saints Row dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Saints Row (2022) - Krótko i tak sobie.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
22/09/2022 09:13

Wydali broken, woke mess dla pokolenia Z, i dziwi sie ze sie slabo sprzedalo.