Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Saints Row otrzymało ogromną aktualizację. Deweloperzy prezentują listę zmian

Mikołaj Ciesielski
2022/11/17 09:50

Produkcja studia Volition doczekała się całej masy poprawek.

Saints Row otrzymało ogromną aktualizację. Deweloperzy prezentują listę zmian

Już w połowie października deweloperzy ze studia Volition zapowiadali, że Saints Row otrzyma sporą aktualizację, która jednocześnie będzie „początkiem funkcjonalnych zmian i wdrażania nowych funkcji”. Wspomniany patch trafił wczoraj na komputery osobiste oraz konsole PlayStation i Xbox, a na oficjalnej stronie gry pojawiła się obszerna lista zmian i poprawek, które wprowadza najnowsza „łatka”.

Saints Row z aktualizacją, która wprowadza do gry ponad 200 poprawek

Aktualizacja usuwa wiele zgłaszanych przez społeczność błędów występujących w trybie kooperacji, a także poprawia stabilność gry zarówno we wspomnianym wariancie zabawy, jak i w trybie solo. Deweloperzy uporali się również z błędami, przez które gracze nie otrzymywali nagród za wyzwania, a także wyeliminowali błędy wizualne związane z personalizacją. Nie zabrakło też „ważnych usprawnień funkcjonalnych” dotyczących m.in. pojazdów, walki czy interfejsu użytkownika. Pełną listę zmian i ich szczegółowy opis znajdziecie pod tym adresem.

Deweloperzy informują, że aktualizacja zawiera ponad 200 poprawek, ale zespół skupił się przede wszystkim na „problemach ze stabilnością i grą w trybie kooperacji”. Zgodnie z zapowiedziami, wraz z najnowszym patchem twórcy rozpoczęli również dodawanie do gry nowych funkcji, dzięki którym „powrót do Santo Ileso powinien być łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący”. Studio Volition podkreśla także, że jest to „dopiero początek zmian”, których ma doczekać się Saints Row.

Będziemy kontynuować pracę nad tak pożądanymi przez społeczność usprawnieniami funkcjonalnymi i nowymi funkcjami. Postaramy się także usunąć wszystkie problemy, które zostaną zgłoszone w przyszłości, więc nadal dzielcie się z nami swoimi wrażeniami z gry! Wasze zaangażowanie w rozwój gry Saints Row oraz całego studia nie przestaje nas zadziwiać i stanowi dla nas ogromną motywację do pracy – czytamy w komunikacie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Saints Row dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Saints Row (2022) - Krótko i tak sobie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!