Ruszyły zamknięte testy beta World War 3. Gracze wciąż sceptyczni (aktualizacja)

LM
2021/11/28 15:00
6
0

World War 3 od polskiego The Farm 51 ruszyło z zamkniętą betą. Pogromca futurystycznych strzelanin na razie bez wyraźnego sukcesu.

Aktualizacja: Steam udostępnia statystyki jedynie graczy, którzy pobierają grę. Tym samym trudno określić popularność World War 3 na tę chwilę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami futurystyczna strzelanka studia The Farm 51 – World War 3 – powróciła na Steam z zamkniętymi testami beta. Niestety pomimo aktywnej kampanii promocyjnej FPS jeszcze sobie poczeka na obciążone serwery. W chwili pisania wiadomości, w niedziele popołudnie Steam odnotował jedynie 1300 aktywnych użytkowników. Trudno powiedzieć czy mowa tu jedynie o graczach, którzy sięgnęli po grę kiedyś, bo dodatkowy klient gry niekoniecznie musi przesyłać statystyki.

Ruszyły zamknięte testy beta World War 3. Gracze wciąż sceptyczni (aktualizacja)

Jednakże nowy start World War 3 niewiele zmienił w ocenach tytułu na Steam. Wciąż nieznacznie przeważają pozytywne opinie, ale już po uruchomieniu bety pojawiło się sporo krytycznych głosów. WW3 – zdaniem graczy – zmieniło się nieznacznie, a najbardziej zauważalny jest wysyp rozmaitych mikropłatności. Przy okazji gracz narzekają na wydajność pobierania gry przez nową aplikację uruchamiającą i pustki na serwerach. Jednocześnie inni gracze chwalą skalę poprawek i upatrują w World War 3 dużo lepszej pozycji od wydanego niedawno Battlefield 2042.

GramTV przedstawia:

Najtańsza przepustka do zamkniętej bety kosztuje nieco powyżej 50 złotych. Jeśli wciąż się wahacie, to możecie poczekać do marca 2022 roku. Wydawca potwierdził niedawno wcześniejszą zapowiedź otwartej bety i przejścia WW3 na model free-to-play.

Graliście? Wróciliście po przerwie? Jak wrażenia?

Komentarze
6
Kafar
Gramowicz
29/11/2021 13:12
SzaKaL3313 napisał:

Co do kreatywności to mogę powiedzieć ci tyle, że to właśnie w nowym CoDzie i Battlefieldzie jej nie uświadczysz. Szczekasz na tę grę, na jej brak kreatywności a to właśnie The Farm 51 postanowiło się nią wykazać.

A dodam tylko że nigdzie nie napisałem że COD czy BF jest oryginalny. Nawet o tych grach nie wspomniałem. Rozumiem twoje uprzedzenia do tych gier, ale frustracje za to że są słabe wyładuj gdzieś indziej.

Kafar
Gramowicz
29/11/2021 13:10
SzaKaL3313 napisał:

Ten komentarz jest tak mocno z*****y, że aż musiałem się zalogować...

Widać że kompletnie nie znasz się na gatunku o którym piszesz. Farm 51 chce się wbić między BF'a a Tarkova. Tarkov akurat ma najbardziej zaawansowany (realistyczny) system rozbudowy broni. Niestety chcą się wpasować między te produkcje kompletnie nie rozumiejąc co jest siłą i wadą jednej jak i drugiej. I co do tego ma marketing, dobra gra się rozejdzie jak będzie dobra. Zyska grupę fanów którzy ją będą wspierać, na razie WW3 z głupim tytułem nnikt nie jest zainteresowany bo ani to cos czy BF ani to hardcorowy fps. Po prostu stoi między nimi i przez tyle lat nie wie w którą stronę iść. Chciałbym by wyszła świetna gra, taki symulator dużej bitwy z zaletami tarkova i bez jego wad. Tylko żeby to się udało trzeba mieć pomysł, być kreatywnym i odważnym. Nic z tego Farm nie ma.

TobiAlex
Gramowicz
28/11/2021 22:33
Zapewnili najbardziej rozbudowany system dostosowania broni w fps'ach. EA/DICE czy Activision nigdy nie dokonało niczego podobnego w takiej skali, nawet się nie zbliżyło. Gra zapewnia bardziej hardcorowe warunki - nie będzie w niej tęczowych skinów, wprowadzanej na siłę poprawności politycznej i dziwnych gadżetów. To ma być gra o wojnie jaką możemy sobie wyobrazić. Żołnierze nie będą tam biegać w różowych mundurach, z bronią w kształcie dildo i skakać po budynkach za pomocą linki z hakiem. Wielu ludziom podoba się ten klasyczny format.

Co Ty chłopie chrzanisz. Każdy CoD a przynajmniej te od 2019 mają rozbudowany na maksa system broni. I takie to Farm 51 kreatywner, że właśnie ZERŻENELI i to w 100% UI interfejsu dostosowywania broni właśnie od CoD Modern Warfare 2019. Natomiast UI w samej rozgrywce w 100% zerżnięte z Battlefield. Kreatywność pełną gębą. Natomiast tęczowe skiny, różowe mundury, broń wkształcie dilko... poczekaj zerknę kto wydaje grę... a tak, już sobie przypomniałem MY.GAMES. Tyle w temacie. Do gorsza firma od Gameforge. Więc tak, będą tęczowe skiny, będą różowe mundury, i dilda. A najbardziej rozwala mnie w tych komentarzach o realizmie to, że mogą na maksa robić co się da, ale ja na pole walki wpadnie kilku debilów, którzy skaczą przez pół pola walki, żeby ich nie trafić, to realizm szlak trafia i w tym momencie może nawet biegać gość z karabinem w kształcie dilka. I na koniec. Takie to Farm 51 jest cudowne, a jakie polskie, że w grze jest 13 języków, jest nawet arabski i chińskie ALE NIE MA POLSKIEGO!!! No, to akurat jest kreatywny - "jesteśmy polską firmą, ale nie dajmy polskiego języka!"
Trwa Wczytywanie