World War 3 z zamkniętymi testami beta. Zapowiedź, cena i harmonogram

LM
2021/10/12 16:41
0
0

World War 3 przejdzie na model free-to-play za kilka miesięcy. Tymczasem twórcy kasują za ostatnie przepustki do świata WW3.

Wygląda na to, że na wieść o kiepskim stanie wczesnej wersji Battlefield 2042 szampana otworzyło nie tylko Activision. Także polskie The Farm 51 wstrzeliło się z oficjalną zapowiedzią zamkniętych testów beta strzelanki World War 3. Te mają rozpocząć się już 25 listopada, a ich zamknięty charakter oznacza, że zainteresowani będą musieli zapłacić za dostęp. Jednocześnie w FAQ pojawiła się informacja o losowaniach dostępów dla graczy subskrybujących newsletter World War 3, aczkolwiek bez konkretów. Jeśli ostatecznie zdecydujecie się kupić dostęp do Zamkniętych Testów Beta, to najtańszą przepustkę złapiecie już za niespełna 15 dolarów, czyli około 60 PLN.

World War 3 z zamkniętymi testami beta. Zapowiedź, cena i harmonogram

Co ważne, serwery zamkniętej bety będą aktywne do marca 2022 roku, gdy to rozpocznie się otwarta beta, a World War 3 stanie się grą free-to-play. Twórcy zamierzają usnąć wtedy wszelkie postępy graczy, aczkolwiek pozostawią zdobyte przez nich wyposażenie. Każdy, kto zakupił grę we wczesnym dostępie, otrzyma Pakiet Weterana – ten pozwoli na zabawę w zamkniętej turze testów i zaoferuje dodatkowy sprzęt, gdy gra wejdzie do otwartej bety.

GramTV przedstawia:

World War 3 dostępne jest wyłącznie na PC. Ciekawa alternatywa?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!