Rise of the Ronin przebija wynikami sprzedaży serię NiOh. Wydawca przekazuje ciekawe informacje

Patrycja Pietrowska
2024/04/30 16:15
0
0

Produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem.

W marcu bieżącego roku na rynku pojawiła się najnowsza produkcja studia Team Ninja. Rise of the Ronin spotkał się z całkiem ciepłym odbiorem ze strony krytyków, uzyskując w serwisie Metacritic oceny od recenzentów na poziomie 76/100. Z najnowszego raportu finansowego wydawcy wynika natomiast, że sprzedaż gry jest lepsza niż w przypadku serii NiOh.

Rise of the Ronin przebija wynikami sprzedaży serię NiOh. Wydawca przekazuje ciekawe informacje

Sprzedaż Rise of the Ronin wyższa niż w przypadku serii NiOh

Najnowszy raport finansowy wydawcy Rise of the Ronin dostarcza kilku ciekawych informacji. Jak wynika z treści, sprzedaż najnowszej produkcji Team Ninja przebiła wynik serii NiOh, za którą odpowiedzialne jest to samo studio. Nie poznaliśmy jednak konkretnych liczb, choć firma Koei Tecmo zaznaczyła, że jest zadowolona z odbioru tytułu wśród graczy, który uzyskał ocenę 8,7 na Metacriticu.

GramTV przedstawia:

Ponadto według wydawcy premiera Rise of the Ronin to „znaczący krok w kierunku średnio i długoterminowego wzrostu”. Udany debiut miał również wpłynąć na podniesienie poziomu „rozwoju, technologii i zarządzania” w Koei Tecmo. Zainteresowanym konkretnymi wynikami sprzedaży gry pozostaje jednak czekać na kolejne komunikaty ze strony twórców.

Na koniec przypomnijmy, że Rise of the Ronin zadebiutowało 22 marca 2024 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!