Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać stałego połączenia z siecią

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 10:45
1
0

Ubisoft rozwiewa wątpliwości i uspokaja zaniepokojonych graczy.

Już wczoraj dowiedzieliśmy się, że fizyczne wydanie Assassin’s Creed Shadows będzie wymagać połączenia z siecią do instalacji. Informacja ta nie spodobała się wielu użytkownikom, a wraz z krytyką pojawiło się też wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też Ubisoft opublikował komunikat, w którym dokładnie wyjaśnił wspomnianą kwestię.

Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać stałego połączenia z siecią

Ubisoft zapewnia, że Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać połączenia z siecią podczas rozgrywki

Ubisoft postanowił podzielić się dodatkowymi informacjami na temat nadchodzącej premiery Assassin’s Creed Shadows w odpowiedzi na pojawiające się pytania. W opublikowanym komunikacie francuska firma podkreśliła, że nadchodząca odsłona serii Assassin’s Creed nie będzie wymagać stałego połączenia z Internetem. Dostęp do sieci konieczny będzie wyłącznie w trakcie instalacji.

Połączenie z siecią będzie potrzebne do instalacji gry, ale całą przygodę będziecie mogli rozegrać w trybie offline i zwiedzać Japonię bez połączenia z sieci. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością przeniesienia Assassin's Creed do feudalnej Japonii 15 listopada, kiedy gra zostanie wydana i nie możemy się doczekać, aby do tego czasu pokazać Wam więcej – informuje Ubisoft.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Shadows ma zadebiutować na rynku 15 listopada 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat rozmiaru mapy w nadchodzącej odsłonie serii Assassin’s Creed.

Ubisoft zapewnia, że Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać połączenia z siecią podczas rozgrywki, Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać stałego połączenia z siecią
Ubisoft
Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
19/05/2024 22:04

Żadne to pocieszenie. To tak jakby wbiec do domu wokół którego jest ogień. W środku go nie ma, ale na zewnątrz się już nie wyjdzie. Tak samo tutaj. Co z tego, że do gry nie będzie potrzebne połączenie z siecią, jak bez tego gry się nie zainstaluje. Przygotowania pełną parą do powtórki z The Crew.