Nowa aktualizacja Dragon’s Dogma 2 rozczarowała graczy. Fani liczyli na coś innego

Patrycja Pietrowska
2024/05/16 14:25
0
0

Kolejne poprawki w produkcji Capcomu.

Jakiś czas temu poznaliśmy zaktualizowany wynik sprzedażowy Dragon’s Dogma 2. Capcom wciąż pracuje natomiast nad poprawkami, wydając kolejne aktualizacje wprowadzające zmiany i ulepszenia. Firma udostępniła właśnie najnowszy patch, jednak – jak się okazuje – gracze liczyli na coś innego.

Nowa aktualizacja Dragon’s Dogma 2 rozczarowała graczy. Fani liczyli na coś innego

Dragon’s Dogma z nową aktualizacją. Nie na to jednak liczyli gracze

Pod koniec kwietnia do Dragon’s Dogma 2 trafiła łatka obejmująca między innymi smoczą plagę czy zmiany w zakresie minimapy. Gracze od dawna jednak zwracają uwagę na problemy z wydajnością na PC, które wciąż nie zostały rozwiązane. Okazuje się, że najnowsza aktualizacja – ku rozczarowaniu fanów – nie poprawiła sytuacji.

Świeżo udostępniona łatka skupia się bowiem na problemach związanych z postępami w niektórych misjach i „różnych poprawkach błędów”. Nie otrzymaliśmy jednak żadnych szczegółów, a gracze nie kryją swojego rozczarowania związanego z brakiem informacji na temat optymalizacji gry. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy wskazujących na problem z wydajnością, jednak na ten moment nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać na konkretne działanie ze strony twórców.

GramTV przedstawia:

Dragon’s Dogma 2 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutowała na rynku 22 marca 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!