Polski survival z solidnym wynikiem sprzedaży. Rośnie popularność Bellwright wśród graczy

Patrycja Pietrowska
2024/05/16 11:15
0
0

Twórcy nie zamierzają zwalniać tempa.

Jakiś czas temu informowaliśmy o liczbie graczy, która zdecydowała się sprawdzić polski survival wydany w ubiegłym miesiącu. Bellwright, bo o tym tytule mowa, radzi sobie całkiem nieźle na platformie Valve i zbiera „w większości pozytywne” oceny. Teraz poznaliśmy natomiast wynik sprzedaży, a także liczbę użytkowników Steama, którzy dodali tytuł do listy życzeń.

Polski survival z solidnym wynikiem sprzedaży. Rośnie popularność Bellwright wśród graczy

Wyniki sprzedażowe polskiego survivalu Bellwright

W ostatnim komunikacie prasowym Donkey Crew podzieliło się wynikiem sprzedażowym Bellwright. Jak się okazuje, polski survival sprzedał się w liczbie 200 tysięcy egzemplarzy, a tytuł do listy życzeń dodało ponad 820 tysięcy użytkowników Steama. Dodatkowo zgodnie z treścią wiadomości, „znaczna część graczy inwestuje w grę ponad 20 godzin”.

GramTV przedstawia:

Wrocławskie studio przypomina również, że na platformie Valve tytuł uzyskał „w większości pozytywne” recenzje. Ponadto w najbliższych tygodniach zainteresowani mogą spodziewać się kolejnych wieści związanych z rozwojem Bellwright.

Ilość wsparcia i entuzjazmu ze strony graczy była dla naszego zespołu wspaniałą niespodzianką. Zbieramy opinie i omawiamy potencjalne funkcje ze społecznością w ramach przygotowań do naszej pierwszej aktualizacji zawartości i będziemy mieli kilka ekscytujących wiadomości na temat przyszłości Bellwright i tego, co będzie dalej. – przekazał Florian „chadz” Hofreither, kierownik projektu w Donkey Crew.

Bellwright zadebiutowało w ramach wczesnego dostępu 23 kwietnia 2024 roku. W tytuł zagramy wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!