Manor Lords z fantastycznymi wynikami sprzedaży. To „szalone” – mówi twórca

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 08:55
0
0

Produkcja Slavic Magic nie może narzekać na brak zainteresowania.

Kilka dni temu Manor Lords doczekało się pierwszej aktualizacji. Wczoraj natomiast otrzymaliśmy kolejną świetną wiadomość związana ze wspomnianą produkcją. Okazuje się bowiem, że polska gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy, co potwierdzają ujawnione przez wydawcę wyniki sprzedaży.

Manor Lords z fantastycznymi wynikami sprzedaży. To „szalone” – mówi twórca

Wydawca Manor Lords chwali się wynikami sprzedaży gry

Hooded Horse opublikowało na portalu społecznościowym X krótki akrostych, za którego pomocą pochwaliło się sukcesem produkcji Slavic Magic. Zgodnie z przekazanymi informacjami sprzedaż Manor Lords przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to świetny wynik, zwłaszcza że gra znajduje się w bibliotece PC Game Pass.

GramTV przedstawia:

Wpis Hooded Horse udostępnił również twórca Manor Lords. Grzegorz Styczeń podziękował graczom za granie w jego produkcję, a także stwierdził, że to „szalone”. Można jednak bezpiecznie założyć, że to nie koniec sukcesów, a w najbliższych tygodniach po wspomniany tytuł sięgną kolejni użytkownicy komputerów osobistych.

Na koniec przypomnijmy, że Manor Lords dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie na PC. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra znajduje się także w usłudze PC Game Pass. W późniejszym terminie polska produkcja ma doczekać się także wersji konsolowej, która wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!