Resident Evil 4 Remake z trybem The Mercenaries. Dziś premiera darmowego DLC

Mikołaj Ciesielski
2023/04/07 09:05
0
0

Odświeżona wersja hitu Capcomu doczekała się nowej zawartości.

Już dwa tygodnie temu Capcom zapowiadał, że Resident Evil 4 Remake zostanie dziś wzbogacone o The Mercenaries. Dodatkowy tryb gry został udostępniony w formie darmowego DLC, którym cieszyć mogą się wszyscy posiadacze odświeżonej wersji hitu z 2005 roku. Japońska firma postanowiła natomiast przypomnieć graczom o bezpłatnym dodatku i opublikowała zwiastun prezentujący wspomniany wariant zabawy.

Resident Evil 4 Remake z trybem The Mercenaries. Dziś premiera darmowego DLC

Resident Evil 4 Remake – The Mercenaries już dostępne. Capcom prezentuje zwiastun dodatkowego trybu gry

The Mercenaries to tryb, którego raczej nie trzeba przedstawiać fanom serii Resident Evil. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, tak i wariancie znajdującym się w Resident Evil 4 Remake zabawa polega na zdobywaniu możliwie najwyższej liczby punktów poprzez pokonywanie przeciwników w określonym czasie. Udostępniony przez Capcom zwiastun pozwoli Wam sprawdzić, czego można spodziewać się we wspomnianym trybie.

Jesteście gotowi sprawdzić się w ekscytującej, szaleńczej walce o przetrwanie przeciwko coraz niebezpieczniejszej hordzie wrogów? Zarówno stare, jak i nowe postacie mogą teraz używać trybu chaosu – wyjątkowych zdolności, które dodają rozgrywce The Mercenaries niespotykanej dotąd strategicznej i taktycznej głębi! – informuje opis DLC na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake dostępne jest od dziś na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat odświeżonej wersji hitu z 2005 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Resident Evil 4 Remake – i znowu dobra robota, Panie Capcom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!