Resident Evil 4 Remake – wiemy, kiedy gra otrzyma tryb The Mercenaries

Mikołaj Ciesielski
2023/03/24 08:40
0
0

Capcom zaprezentował też premierowy zwiastun odświeżonej wersji hitu z 2005 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Resident Evil 4 Remake debiutuje dzisiaj na PC i konsolach. Już tydzień temu zainteresowani mieli okazję zapoznać się z pierwszymi recenzjami odświeżonej wersji hitu z 2005 roku. Tymczasem Capcom postanowił przypomnieć graczom o premierze wspomnianej produkcji. Wydawca opublikował nowy zwiastun, a także ujawnił, kiedy do gry trafi tryb The Mercenaries.

Resident Evil 4 Remake – wiemy, kiedy gra otrzyma tryb The Mercenaries

Tryb The Mercenaries do Resident Evil 4 Remake zadebiutuje w kwietniu 2023 roku

Okazuje się, że Resident Evil 4 Remake otrzyma tryb The Mercenaries już 7 kwietnia, a więc dokładnie za dwa tygodnie. Wspomniany wariant zabawy zostanie udostępniony w formie darmowego DLC. Podobnie jak w innych odsłonach serii, tak i w tym przypadku rozgrywka będzie polegać na zdobywaniu jak największej liczby punktów poprzez pokonywanie przeciwników w określonym czasie.

Sześć lat po wydarzeniach z Resident Evil 2, ocalały z Raccoon City Leon Kennedy zostaje wysłany do leżącej na uboczu europejskiej wioski, aby zbadać zniknięcie córki prezydenta USA. To, co tam odkrywa, nie przypomina niczego, z czym mierzył się dotąd – informuje opis gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake dostępne jest od dziś na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat odświeżonej wersji hitu z 2005 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Resident Evil 4 Remake – i znowu dobra robota, Panie Capcom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!