Premiera Transformers 7 opóźniona. Paramount ogłosił odległą datę debiutu filmu

Radosław Krajewski
2021/11/11 10:15

Na siódmą część kolejnego starcia Autobotów z Deceptikonami poczekamy dłużej.

Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaledwie rok po oficjalnym ogłoszeniu Transformers: Rise of the Beasts, film zadebiutował w kinach. Pod koniec października zakończyły się prace na planie, czym pochwalił się reżyser Steven Caple Jr., publikując zdjęcie z Optimusem Primem. Twórcy mieli wystarczająco dużo czasu, aby dopracować swój obraz w postprodukcji. Nieoczekiwanie Paramount Picutres ogłosiło, że opóźniają premierę siódmej części Transformersów o cały rok.Premiera Transformers 7 opóźniona. Paramount ogłosił odległą datę debiutu filmuPierwotnie produkcja miała pojawić się 24 czerwca 2022 roku, ale teraz studio wyznaczyło nową datę na 9 czerwca 2023 roku. Nie wiadomo dlaczego Paramount zdecydował się na ten ruch, ale prawdopodobnie studio nie chce robić konkurencji dwóm swoim filmom w okresie letnim, czyli Top Gun: Maverick (27 maja 2022) i Mission: Impossible 7 (30 września 2022). Zmianie w kalendarzu wydawniczym uległa również data niezatytułowanego jeszcze filmu z uniwersum Star Trek. Prace na planie produkcji jeszcze się nie rozpoczęły, więc w tym przypadku powodem mogą być opóźnienia w fazie przedprodukcji. Nowy Star Trek miał pojawić się na dużym ekranie 9 czerwca 2023 roku, ale fani będą musieli poczekać trochę dłużej, bo do 22 grudnia 2023 roku.

Przypomnijmy, że historia w Transformers: Rise of the Beasts rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku i przeniesie się do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego oraz pracowniczki muzeum. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a film przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., który stanął za kamerą drugiej części Creeda. W obsadzie znaleźli się: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Tobe Nwigwe, Peter Cullen oraz Ron Perlman.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!