Transformers 7 oficjalnie nakręcony. Nowe zdjęcie Optimusa Prime’a

Radosław Krajewski
2021/10/21 12:10

Reżyser siódmej części Transformersów oficjalnie ogłosił koniec prac na planie filmu.

Prace na planie Transformers: Rise of the Beasts zostały oficjalnie zakończone. Reżyser Steven Caple Jr. za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że wczoraj odbył się ostatni dzień zdjęciowy i siódma odsłona Transformersów zmierza teraz do stołu montażowego, gdzie twórcy przez kilka najbliższych miesięcy będą pracować nad postprodukcją. Nowinę opatrzył zdjęciem, na którym siedzi za kierownicą ciężarówki, w którą zamienia się Optimus Prime. Jest to kolejne spojrzenie na popularnego Autobota, gdyż na początku bieżącego miesiąca Caple Jr. podzielił się dwoma zdjęciami z planu, na których przedstawił drużynę dowodzoną przez Optimusa Prime’a oraz ich przeciwników, czyli złych Terrorconów. Nowe zdjęcie z planu Transformers: Rise of the Beasts znajdziecie poniżej.Transformers 7 oficjalnie nakręcony. Nowe zdjęcie Optimusa Prime’aHistoria rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku i przeniesie się do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego oraz pracowniczki muzeum. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a film przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., który stanął za kamerą drugiej części Creeda. W obsadzie znaleźli się: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Tobe Nwigwe, Peter Cullen oraz Ron Perlman. Premiera Transformers: Rise of the Beasts odbędzie się 24 czerwca 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Wicket
Gramowicz
21/10/2021 18:06

Bum , Bum i skapa fabula , mi sie najbardziej z calej serii tylko Megan Fox i Rosie (za dlugie nazwisko) "Statham" a to sa kiepskie aktorki ...​