Autoboty i Terrorcony na oficjalnym zdjęciu z Transformers 7

Radosław Krajewski
2021/10/07 10:55

Paramount Pictures podzieliło się oficjalnym zdjęciem z planu, na którym zaprezentowali głównych bohaterów siódmej części Transformers.

Prace na planie Transformers: Rise of the Beasts wciąż trwają. Miesiąc temu mieliśmy okazję zobaczyć krótkie nagranie, którego bohaterem był Optimus Prime z zupełnie nowym wyglądem, odwołującym się do klasycznego serialu animowanego. Niedługo później reżyser Steven Caple Jr. udostępnił nowe logo filmu, potwierdzając obecność kolejnej grupy robotów. Na kolejne oficjalne materiały musieliśmy trochę poczekać, ale studio Paramount Pictures podzieliło się nowymi zdjęciami z planu produkcji, które przedstawiają Autoboty i Terrorcony w formie pojazdów. Jest to pierwsza okazja, aby zobaczyć, w jakie samochody oraz motocykle będą się zmieniać przedstawiciele dwóch wrogich sobie frakcji.Autoboty i Terrorcony na oficjalnym zdjęciu z Transformers 7Oba zdjęcia potwierdzają nowe wyglądy postaci robotów, które pochodzą z pierwszej, klasycznej generacji. Na fotografii z planu widzimy Optimusa Prime’a, jako czerwono-niebiesko-stalową ciężarówkę Freightliner FLA z 1987 roku, Bumblebee (klasyczny Chevrolet Camaro z 1970), Mirage (Porsche 964), Arcee (Ducati 916) oraz niezidentyfikowanego jeszcze Autobota, który przemienia się w Volkswagena Busa. Na drugim zdjęciu zaprezentowano jedynie trzy Terrorcony, w tym ich lidera Scourge’a (czarna ciężarówka Kenworth JF), Nightbird (Nissan Skyline GT-R R33) i nieznanego jeszcze Terrorcona, który przybiera formę pojazdu General Motors c4500.

Historia w filmie rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Przeniesie się również do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego oraz pracowniczki muzeum. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a produkcja przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

GramTV przedstawia:

Twórcą filmu jest Steven Caple Jr., reżyser drugiej części Creeda. W obsadzie znaleźli się: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Tobe Nwigwe, Peter Cullen oraz Ron Perlman. Premierę Transformers: Rise of the Beasts wyznaczono na 24 czerwca 2022 roku.

Komentarze
2
Karanthir666
Gramowicz
07/10/2021 12:40

Wszystko ładnie, ale ani Scourge, ani Nightbird nie należą do Terrorconów. Pierwszego stworzył Unicron, a drugi został zrobiony przez ludzi (wykradziony przed Deceptikony). Do Terrorconów wlicza się 6 botów: Hun-Gurrr, Rippersnapper, Blot, Sinnertwin, Cutthroat i Cindersaur.

wolff01
Gramowicz
07/10/2021 11:23

Screeny dają nadzieję na coś lepszego niż filmy Baya, bo faktycznie stylizacja jest super (w filmach Michaela Baya odnosiło się wrażenie że pojazdy to tylko pretekst żeby parę koncernów moto miało reklame). Jeżeli to będzie coś na miarę filmu Bumblebee to może będzie udane...