Transformers 7 na pierwszym nagraniu. Optimus Prime z nowym wyglądem

Radosław Krajewski
2021/09/07 11:30
4
0

Produkcja najnowszej odsłony serii Transformers trwa w najlepsze, a fani mogą oczekiwać wielu niespodzianek.

Pod koniec czerwca Paramount Pictures oficjalnie ogłosił powstanie kolejnej, już siódmej odsłony serii Transformers. Podczas wirtualnej prezentacji dla mediów przedstawiono pierwsze szczegóły o filmie, którego tytuł brzmi Transformers: Rise of the Beasts. Niedługo później ekipa weszła na plan filmowy, aby rozpocząć kręcenie filmu, który ma pojawić się w kinach w okresie wakacyjnym przyszłego roku. Tuż po starcie zdjęć mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze dwie fotografie z planu, które prezentowały jednego z bohaterów. Po wielu tygodniach ciszy do sieci trafił nowy materiał z prac nad filmem, na którym możemy zobaczyć odświeżony wygląd Optimusa Prime’a.Transformers 7 na pierwszym nagraniu. Optimus Prime z nowym wyglądemW siódmej części Transformers głównym bohaterem znów będzie doskonale znany przywódca Autobotów. Jako że akcja filmu będzie rozgrywać się w pierwszej połowie lat 90. ubiegłego wieku, twórcy musieli odpowiednio zmienić wygląd niektórych bohaterów, aby bardziej przypominali swoje odpowiedniki z tamtego okresu. Tym samym ciężarówka, w którą zamienia się Optimus Prime doczekała się wielu zmian inspirowanymi pierwszą generacją Transformersów. W nowej wersji lider Autobotów prezentuje się niezwykle dobrze, bez zbędnych dodatków i grafik. Krótki wyciek z planu zobaczycie poniżej.

Historia w filmie rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Przeniesie się również do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego granego przez Anthony’ego Ramosa oraz pracowniczkę muzeum, w którą wcieli się Dominique Fishback. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a produkcja przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., twórca drugiej części Creeda. Transformers: Rise of the Beasts pojawi się w kinach 24 czerwca 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/09/2021 21:22

Zaraz... jaka niby 7 część ? No chyba że wliczamy rónież Bumblebee.

Spar1988
Gramowicz
07/09/2021 18:00

Wow tego się nie da oglądać od drugiej maks trzeciej części, tak cukierkowe.

.Khalid
Gramowicz
07/09/2021 15:26

Tyle już tego natrzaskali? Ja zatrzymałem się na 3 części.
Trwa Wczytywanie