Transformers 7 z nowym logo. Reżyser prezentuje kolejną grupę robotów

Radosław Krajewski
2021/09/23 10:55

Reżyser Steven Caple Jr. przedstawił nową grupę robotów, która szczególnie przypadnie do gustu fanom serialu animowanego z lat 90.

Na początku bieżącego miesiąca do sieci trafiło pierwsze nieoficjalne nagranie z planu Transformers: Rise of the Beasts, czyli siódmej części popularnej serii. Na krótkim filmie mogliśmy zobaczyć odświeżony wygląd Optimusa Prime’a, który ponownie zostanie centralną postacią produkcji. Prace nad filmem wciąż trwają i nowym materiałem podzielił się reżyser Steven Caple Jr., który za pośrednictwem swojego Instagrama udostępnił nowe logo siódmej odsłony Transformersów.Transformers 7 z nowym logo. Reżyser prezentuje kolejną grupę robotówTym razem twórcy stawiają na pomarańczową stylistykę swojej najnowszej produkcji, a poniższa grafika wyłącznie to potwierdza. Tradycyjnie logo przedstawia głowę jednego z robotów, a konkretniej przedstawiciela Maximali, czyli grupy złych robotów, które przekształcają się w gigantyczne, dzikie zwierzęta. Jest to więc nawiązanie do serialu animowanego Beast Wars z 1996 roku. Niestety nie wiadomo, czy grafika przedstawia konkretnego Predacona, czy też jest to oficjalne logo całej ich grupy.

Przypomnijmy, że historia w filmie rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Przeniesie się również do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego granego przez Anthony’ego Ramosa oraz pracowniczkę muzeum, w którą wcieli się Dominique Fishback. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a produkcja przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., twórca drugiej części Creeda. Transformers: Rise of the Beasts pojawi się w kinach 24 czerwca 2022 roku.

Komentarze
1
Karanthir666
Gramowicz
23/09/2021 12:37

To logo przedstawia Maximali. Może zanim zaczniesz cokolwiek pisać, sprawdzisz podstawowe fakty?