Po sześciu latach prac Mass Effect Evolution dostępne dla graczy. Wielka modyfikacja gry Fallout 4 gotowa. Jest zwiastun

Krzysztof Żołyński
2024/05/29 22:15
2
0

Fani Mass Effect i Fallouta 4, przygotujcie się na niespodziankę. Po sześciu latach prac, modder Tamlers wypuścił mod Mass Effect Evolution do gry Fallout 4.

Instalacja Mass Effect Evolution przeprowadza totalną konwersję gry. Do produkcji Bethesdy wprowadza broń, zbroje, statki, przedmioty i postacie z Mass Effect. Mało tego – pojawia się także nowy wątek fabularny.

Po sześciu latach prac Mass Effect Evolution dostępne dla graczy. Wielka modyfikacja gry Fallout 4 gotowa. Jest zwiastun

Mass Effect Evolution już gotowe i dostępne do pobierania

W porównaniu do oryginalnej gry Mass Effect, Evolution oferuje inną oś czasu, fabułę i rozgrywkę. W tej chwili bazuje na oryginalnej fabule Fallouta 4, z kilkoma nowymi zadaniami i opcjami, ale autor modyfikacja zapowiedział, że w kolejnych wersjach pojawią się nowe wątki rozwijające historię.

Mimo, że Mass Effect Evolution nie jest jeszcze ukończony w 100%, to jest on już blisko finalnej wersji i dlatego jego autor zdecydował się już go udostępnić. Minęło sześć lat od rozpoczęcia prac i trzeba przyznać, że Tamlers odwalił w pojedynkę kawał solidnej roboty, a jego dzieło robi wrażenie.

GramTV przedstawia:

Możesz pobrać Mass Effect Evolution pod tym linkiem. Poniżej znajdziecie także zwiastun Mass Effect Evolution.

Komentarze
2
FromSky
Gramowicz
30/05/2024 09:49

Ale powinien sie nazywać inaczej żeby mieć spokojną głowę o prawa autorskie, np Fall Effect albo Mass Fall

AmebaAn
Gramowicz
30/05/2024 09:36

Mod już usunięty z nexusa.