Mass Effect 5 tworzony przez deweloperów oryginalnej trylogii. Fani mogą być spokojni o grę?

Radosław Krajewski
2024/03/25 18:20
2
0

Za produkcję piątej części Mass Effect mają odpowiadać twórcy trylogii Sheparda.

W listopadzie ubiegłego roku z okazji N7 Day BioWare zaprezentowało pierwsze oficjalne materiały z Mass Effect 5. Otrzymaliśmy teaser oraz plakat prezentujący nieznajomą postać. Niestety prace nad grą postępują powoli i BioWare obecnie skupia się na finalizowaniu Dragon Age: Dreadwolf. Gra znajduje się jednak w dobrych rękach, o czym poinformował Michael Gamble, producent Mass Effect 5.

Mass Effect 5 tworzony przez deweloperów oryginalnej trylogii. Fani mogą być spokojni o grę?

Mass Effect 5 powstaje z udziałem twórców oryginalnej trylogii

W serwisie X jeden z użytkowników napisał, że chce wierzyć, że gra będzie równie udana co trylogia, ze względu na pracowników, którymi w dużym stopniu są weterani serii. Na post odpowiedział Gamble, który potwierdził, że producent wykonawczy, dyrektor artystyczny, dyrektor kreatywny i dyrektor gry są deweloperami, którzy pracowali również przy pierwszych trzech częściach przygód Sheparda i załogi Normandii.

GramTV przedstawia:

To bardzo dobra wiadomość dla fanów Mass Effecta, którzy po Andromedzie z pewnością chcieliby powrotu serii do jakości znanej z oryginalnej trylogii. Już pierwsze materiały potwierdzały, że grze będzie bliżej do historii Sheparda, niż właśnie czwartej odsłonie serii. Gracze muszą więc liczyć, że twórcy trylogii ponownie staną na wysokości zadania i Mass Effect 5 będzie grą, na którą wszyscy czekają.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Niakadan
Gramowicz
27/03/2024 02:28

4 nie 5

Kocham życie jako gracz
Gramowicz
25/03/2024 21:27

Za długo na to trzeb było by czekać