Pierwszy sezon XDefiant w szczegółach. Do gry trafi nowa frakcja i lubiany tryb

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 11:25
0
0

Ubisoft podzielił się zwiastunem prezentującym nadciągające atrakcje.

Wczorajszy Ubisoft Forward przyniósł sporo informacji na temat gier spod skrzydeł francuskiego wydawcy. Dowiedzieliśmy się między innymi, że do The Crew Motorfest trafi bezpłatna, nowa wyspa, a także mogliśmy obejrzeć 10-minutowy gameplay z gry Star Wars Outlaws. Nie brakowało również nowych wieści na temat strzelanki XDefiant, która cieszy się sporą popularnością wśród graczy.

XDefiant
XDefiant

Ubisoft dzieli się szczegółami związanymi z pierwszym sezonem XDefiant

Jakiś czas temu pojawiły się wieści sugerujące, że wraz z pierwszym sezonem XDefiant do gry trafi nowy tryb Capture the Flag. Jak się okazuje, informacje się sprawdziły, co potwierdza najnowszy zwiastun zaprezentowany podczas wczorajszego wydarzenia Ubisoft Forward. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował francuski wydawca dla miłośników strzelanki.

Gracze mogą bowiem spodziewać się nowe frakcji – GSK. Do dyspozycji zainteresowanych zostaną także oddane 3 nowe bronie. Ponadto co miesiąc tytuł mają urozmaicać kolejne mapy, w tym Daytona, Clubhouse i Rockefeller. Zadebiutuje również w pełni tryb rozgrywek rankingowych.

Kultowe światy Ubisoftu walczą o prymat w dynamicznej pierwszoosobowej grze walki na arenie. Wybierz swoją postać spośród frakcji pochodzących z popularnych serii Ubisoftu i wykorzystaj ich wyjątkowe zdolności w dynamicznej akcji, opartej o klasy. Szlifuj swojego defianta poprzez wysoko personalizowane konfiguracje, rozwijaj swoje umiejętności i stwórz najlepszego agenta bojowego. – czytamy w opisie gry XDefiant.

GramTV przedstawia:

Więcej szczegółowych informacji na temat pierwszego sezonu XDefiant mamy otrzymać 1 lipca. Pierwszy sezon rusza natomiast dzień później – 2 lipca 2024 roku. Na koniec przypomnijmy, że produkcja dostępna jest na rynku w modelu free to play. Gra zadebiutowała 21 maja 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!