Wyniki XDefiant przekroczyły oczekiwania Ubisoftu. Darmowa strzelanka ma przyciągać masę graczy

Patrycja Pietrowska
2024/05/29 10:20
0
0

Tytuł nie narzeka na brak zainteresowania.

XDefiant, mimo pewnych problemów z serwerami na premierę, cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy. Według ostatnich doniesień w ciągu zaledwie 48 godzin liczba unikalnych użytkowników wynosiła 3 miliony na wszystkich platformach. Okazuje się, że tydzień po premierze, wynik może być już znacznie wyższy.

Wyniki XDefiant przekroczyły oczekiwania Ubisoftu. Darmowa strzelanka ma przyciągać masę graczy

XDefiant przyciągnął rzekomo 7,6 miliona graczy

Jak przekazuje Tom Henderson na łamach Insider Gaming, darmowa strzelanka od Ubisoftu miała już przyciągnąć 7,6 miliona graczy. Według dziennikarza mowa o osobach, które pobrały XDefiant i przynajmniej raz uruchomiły grę. Źródła Hendersona twierdzą również, że osiągnięcie liczby 8 milionów użytkowników to tylko kwestia czasu.

Ubisoft miał pierwotnie zakładać, że w XDefiant zagra około 5 milionów osób w ciągu pierwszego miesiąca. Jak wynika z podanych przez Hendersona informacji, oczekiwania zostały spełnione znacznie szybciej. Dodatkowo 27 maja 2024 roku jednocześnie miało grać nawet 700 tysięcy osób. Dziennikarz zauważa jednak, że w wielu krajach był to wówczas dzień świąteczny.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że kilka dni temu do gry trafiły już pierwsze poprawki. Twórcy zadbali między innymi o wyeliminowanie błędów związanych z wyświetlaniem paska zdrowia przeciwnika. Gracze nie powinni już mieć również problemów przy rozstawianiu urządzeń oraz odradzaniu się „poza światem” w strefie treningowej.

XDefiant dostępne jest na rynku w modelu free to play. Produkcja zadebiutowała 21 maja 2024 roku. Zainteresowani mogą zagrać na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Kultowe światy Ubisoftu walczą o prymat w dynamicznej pierwszoosobowej grze walki na arenie. Wybierz swoją postać spośród frakcji pochodzących z popularnych serii Ubisoftu i wykorzystaj ich wyjątkowe zdolności w dynamicznej akcji, opartej o klasy. Szlifuj swojego defianta poprzez wysoko personalizowane konfiguracje, rozwijaj swoje umiejętności i stwórz najlepszego agenta bojowego. – czytamy w opisie gry XDefiant.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!