Path of Exile 2 nie ukaże się w tym roku

Krzysztof Żołyński
2023/07/30 13:00
2
0

Path of Exile 2 niestety nie zostanie wydana w tym roku. Nawet zamknięte beta testy są planowane na przyszły rok.

Do niedawna cisza wokół Path of Exile 2 była niemal całkowita, a grę ogłoszono przecież w 2019 roku. Było to spowodowane faktem, że od tego czasu gra znacznie się zmieniła. Pierwotnie miało to być rozszerzenie Path of Exile 1 i udostępniać mu dodatkową zawartość, ale z czasem narodziło się Path of Exile 2 i jest to całkowicie samodzielna gra.

Path of Exile 2 nie ukaże się w tym roku

Path of Exile 1 będzie oczywiście nadal istnieć i co więcej, obie gry będą miały wspólny sklep, co oznacza, że wszystkie zakupione przedmioty będą dostępne w obu grach.

Path of Exile 2 z pewnością nie w tym roku

Producenci gry ujawnili niedawno, że mimo wielkich nadziei na tegoroczną premierę, tak się nie stanie. Nawet zamknięte beta testy rozpoczną się dopiero 7 czerwca 2024 roku. Jak sami widzicie, termin premiery może być dość odległy. I pomyśleć, że jeszcze niedawno mówiło się, że Path of Exile 2 zetrze się w tym roku z Diablo IV.

GramTV przedstawia:

Wygląda na to, że rozmach produkcji przerósł zespół. Sami twórcy mówią, że liczyli na betę w tym roku, ale nie uda im się zrealizować tego terminu. Rozmach, nowa jakość i wszystkie elementy rozgrywki jakie chcą zaoferować fanom, sprawiają, że na grę trzeba będzie jeszcze poczekać.

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
30/07/2023 15:38

Jednego nie mogę się doszukać. Mianowicie rzeczy ze sklepu z Poe 1 przechodzą do Poe 2. Co natomiast ze skórkami zesonowymi? Te też przechodzą?

MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/07/2023 13:59

Szkoda.