Diablo IV – Blizzard przyznaje się do błędu i obiecuje poprawę

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/24 16:30
0
0

Deweloperzy zapewnili, że nigdy więcej nie zrobią takiego patcha.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, studio Blizzard Entertainment zorganizowało kolejną sesję rozmów przy ognisku, podczas której omówiono pierwszy sezon rozgrywek sieciowych w grze Diablo IV i aktualizację 1.1.0, która spotkała się z ostrą krytyką ze strony społeczności. Ta zresztą chyba podziałała, ponieważ deweloperzy przyznali się do swoich błędów i zapowiedzieli poprawę w nadchodzącym patchu z numerem 1.1.1.

Diablo IV: nigdy więcej nie zrobimy takiego patcha

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to najlepsze doświadczenie dla graczy. Nigdy więcej nie zrobimy takiego patcha. Słyszymy Was – głośno i wyraźnie. (dyrektor ds. społeczności Diablo, Adam Fletcher)

Ujawniono także, że aktualnie opracowywany jest system, którego zadaniem będzie zapobiec ponownemu pojawieniu się aktualizacji, która tak drastycznie zmniejszyłaby moc postaci, jak zrobił to patch 1.1.0:

Nie możemy osłabiać zbyt silnych buildów bez zapewnienia graczom atrakcyjnych alternatyw. (reżyser gry, Joe Shely)

GramTV przedstawia:

Studio przewiduje, że w ciągu najbliższych kilku tygodni gra otrzyma patch 1.1.1, który poprawi przede wszystkim balans czarodzieja i barbarzyńcy, a także dostosuje przyrost punktów doświadczenia pomiędzy poziomami 50-100. Oprócz tego gracze mogą spodziewać się dodatkowego miejsca w ekwipunku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!