Ostatnia szansa, by kupić V Rising w niższej cenie. Gra wkrótce mocno podrożeje

Mikołaj Ciesielski
2024/04/04 10:45
0
0

Nowa cena odzwierciedla „pełną wartość” produkcji – informuje Stunlock Studios.

Kilka dni temu zapowiedziano V Rising - Legacy of Castlevania, czyli crossover wampirzego survivalu z popularną marką Konami. W tym tygodniu Stunlock Studios podzieliło się jednak kolejną ważną informacją na temat swojej produkcji. Okazuje się bowiem, że już niedługo cena wspomnianego tytułu pójdzie mocno w górę.

Ostatnia szansa, by kupić V Rising w niższej cenie. Gra wkrótce mocno podrożeje

Cena V Rising idzie w górę. Zainteresowani gracze muszą się pospieszyć

Podwyżka związana jest z premierą pełnej wersji V Rising, którą zaplanowano na 8 maja 2024 roku. Wówczas gra otrzyma również kolejną aktualizację. W komunikacie opublikowanym na Steam deweloperzy ze Stunlock Studios wyjaśniają natomiast, że nowa cena odzwierciedla „pełną wartość” produkcji.

Po dwóch latach we wczesnym dostępie, pięciu latach całkowitego rozwoju i znaczących postępach, cena gry zostanie teraz podniesiona, aby odzwierciedlić jej pełną wartość. Cieszymy się, że zbliżamy się do pełnej wersji 1.0 V Rising, która pojawi 8 maja 2024 roku wraz z kolejną ogromną aktualizacją, która uzupełni wampirze doświadczenie! – czytamy w opublikowanym przez twórców komunikacie.

GramTV przedstawia:

Obecnie V Rising dostępne jest na Steam w cenie 71,99 złotych. Od 5 maja 2024 roku za produkcję Stunlock Studios będzie trzeba jednak zapłacić 34,99 euro, a więc około 150 złotych. Deweloperzy poinformowali również, że ceny dodatków nie ulegną zmianie, a wszystkie wydane DLC będą nadal dostępne po premierze pełnej wersji.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja V Rising zadebiutuje w maju wyłącznie na komputerach osobistych. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym produkcja Stunlock Studios ma ukazać się także na PlayStation 5. Dokładna data premiery gry na konsolach Sony nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!