V Rising opuszcza wczesny dostęp. Pełna wersja zadebiutuje już wkrótce

Patrycja Pietrowska
2024/03/14 08:35
0
0

Survival z wampirami niebawem trafi na rynek w pełnej wersji.

Jak dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, V Rising jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsolach PlayStation 5. Tymczasem RPG z elementami survivalu opuści niebawem fazę wczesnego dostępu i trafi na PC w pełnej wersji. W sieci pojawił się również nowy zwiastun informujący o debiucie patcha 1.0.

V Rising opuszcza wczesny dostęp. Pełna wersja zadebiutuje już wkrótce

Premiera pełnej wersji V Rising na PC już wkrótce

Od 2022 roku V Rising jest dostępne w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Jak się okazuje, twórcy są już gotowi na premierę pełnej wersji i właśnie ogłosili datę debiutu RPG na komputerach osobistych. Tytuł trafi w ręce graczy w wersji 1.0 już 8 maja 2024 roku.
Przebudź się jako wampir. Poluj na krew w pobliskich osadach, aby odzyskać siły i unikaj palącego słońca, aby przetrwać. Wznieś swój zamek i rozwijaj się w ciągle zmieniającym się otwartym świecie pełnym tajemnic. Zdobądź sojuszników online i podbij krainę żywych. – czytamy w opisie gry.

Portal IGN udostępnił także oficjalny zwiastun informujący o dacie premiery pełnej wersji V Rising. Jeżeli zaś chodzi o samą produkcję, ta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem użytkowników Steama – obecnie tytuł został oceniony ponad 68 tysięcy razy, z czego 88% opinii jest pozytywnych. Jak natomiast wskazują statystyki SteamDB, w grze wciąż spędza czas całkiem spore grono fanów. W najgorętszym momencie ostatnich 24 godzin jednocześnie grało prawie 4 tysiące osób.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że V Rising dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. W przyszłości produkcja ma również trafić na konsole PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!