V Rising - Legacy of Castlevania zapowiedziane. Stunlock łączy siły z Konami

Mikołaj Ciesielski
2024/03/26 14:40
0
0

Wampirzy survival doczeka się nowej zawartości inspirowanej serią Castlevania.

Niecałe dwa tygodnie temu poznaliśmy datę premiery pełnej wersji V Rising, czyli wampirzego survivalu, który w 2022 roku podbił serca wielu użytkowników platformy Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec świetnych wiadomości dla fanów produkcji Stunlock Studios. Wspomniany tytuł doczeka się bowiem niedługo nowej zawartości inspirowanej marką Castlevania.

V Rising - Legacy of Castlevania zapowiedziane. Stunlock łączy siły z Konami

V Rising otrzyma zawartość inspirowaną serią Castlevania

Rickard Fisegard – dyrektor generalny Stunlock Studios – przyznał, że cały zespół odpowiedzialny za V Rising uwielbia serię Castlevania. Możliwość stworzenie oryginalnej zawartości na podstawie wspomnianej marki jest więc dla deweloperów „spełnieniem marzeń”.

Chciałbym serdecznie podziękować naszym przyjaciołom z Konami za możliwość przeniesienia Castlevanii do uniwersum V Rising. To była dla nas okazja, aby skierować naszą miłość i wysiłek do ich gier na tę współpracę, i nie możemy się doczekać, abyście mogli sami tego doświadczyć – dodał Fisegard.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Legacy of Castlevania trafi do V Rising już 8 maja 2024 roku, czyli w dniu premiery pełnej wersji. Wówczas w produkcji Stunlock Studios pojawi się Simon Belmont, któremu gracze będą musieli stawić czoła. Po jego pokonaniu użytkownicy otrzymają natomiast dostęp do zupełniej nowej broni i zdolności bojowych.

GramTV przedstawia:

V Rising otrzyma również płatne DLC Legacy of Castlevania Premium Pack, dzięki któremu gracze będą mogli zbudować zamki inspirowane serią Castlevania. Wspomniany dodatek wprowadzi także nowe opcje personalizacji postaci oraz „upiornego szkieletowego wierzchowca”. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun nadchodzących nowości.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja V Rising zadebiutuje 8 maja 2024 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym produkcja Stunlock Studios ma ukazać się także na PlayStation 5. Dokładna data premiery gry na konsolach Sony nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!