Ostatni sekret Elden Ring wreszcie odkryty. Świetne połączenie z dodatkiem Shadow of the Erdtree

Radosław Krajewski
2024/03/09 16:00
1
0

Gracz ujawnił ostatni easter-egg w podstawowej wersji Elden Ring.

W niedawnym wywiadzie dla IGN Hidetaka Miyazaki przyznał, że istnieje jeszcze jeden nieodkryty sekret w Elden Ring. Gracze ruszyli do poszukiwań i po kilku tygodniach jednemu z fanów udało się odkryć przeoczony przez wszystkich easter-egg. Gracz o nicku cudakid210 podzielił się odnalezieniem ostatniego sekretu ukrytego w tytule From Software.

Ostatni sekret Elden Ring wreszcie odkryty. Świetne połączenie z dodatkiem Shadow of the Erdtree

Elden Ring – ostatni sekret znaleziony przez gracza

Niespodzianka ukryta przez twórców była łatwa do przeoczenia, gdyż powiązana jest z niedawno zapowiedzianych dodatkiem Elden Ring: Shadow of the Erdtree. DLC pozytywnie wpłynęło na ponowne zainteresowanie tym tytułem i obecnie wielu graczy powróciło do podstawowej wersji gry lub rozpoczęło swoją pierwszą przygodę z tym tytułem, aby zdążyć ukończyć historię przed premierą rozszerzenia.

Okazuje się, że w grze możemy znaleźć przedmiot Candletree Wooden Shield, która zawiera ukrytą niespodziankę w swoim opisie. Jej opis brzmi:

Wysoka, średniej wielkości drewniana tarcza. Lekka jak na swój rozmiar i łatwa w obsłudze. Uważana za ukrytą przepowiednię grzechu kardynalnego, jej wzór świecznika został zabroniony.

GramTV przedstawia:

Na tarczy możemy dostrzec znak, który służy jako symbol frakcji Messmera, czyli rudowłosej postaci ze zwiastuna Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Postać będzie prawdopodobnie największym wyzwaniem nadchodzącego dodatku. Gracz zwrócił również uwagę na inny szczegół, czyli opis tarczy jako tajemniczej przepowiedni, która sugeruje, że Messmer został wymazany z historii Krain Pomiędzy w wyniku popełnionego grzechu.

Elden Ring – ostatni sekret znaleziony przez gracza, Ostatni sekret Elden Ring wreszcie odkryty. Świetne połączenie z dodatkiem Shadow of the Erdtree

Przypomnijmy, że premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaplanowana jest na 21 czerwca 2024 roku. Dodatek zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
09/03/2024 20:36

Wg mnie nadal nie wiadomo czy to to, bo ta wiadomość ma już chyba z tydzień.