W Elden Ring jest jeszcze jeden sekret do odkrycia – twierdzi Mizayaki

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/26 17:30
0
0

Według reżysera Elden Ring w grze znajduje się jeszcze „niewielki element” do odkrycia przez graczy.

Elden Ring to gra z otwartym światem pełnym najróżniejszych tajemnic. I choć społeczność jest pewna, że udało jej się odkryć już prawie wszystko, reżyser produkcji, Hidetaka Miyazaki, ma na ten temat nieco odmienne zdanie. Jak podaje serwis Eurogamer, ujawnił je w rozmowie z redakcją portalu IGN.

W Elden Ring jest jeszcze jeden sekret do odkrycia – twierdzi Mizayaki

Elden Ring skrywa jeszcze jeden sekret

Z oczywistych względów Miyazaki nie chciał zdradzać, z czym dokładnie wiąże się „mały element”, który został jeszcze do odkrycia. Przyznał, że cały zespół deweloperów jest „zawsze zaskoczony i zachwycony tym, jak wiele odkrywają gracze i jak bardzo społeczność pracuje nad odkryciem tych tajemnic”. W rozmowie z IGN reżyser ujawnił, iż gracze muszą poszukać nieco głębiej, aby go znaleźć:

Dla mnie osobiście istnieje mały element, który moim zdaniem nie został jeszcze odkryty. Tak więc, niezależnie od tego, czy zależy to od interpretacji użytkownika, czy też od dalszych badań oraz samej gry, tak jest to coś, na co czekam z niecierpliwością. Myślę, że to kwestia „kiedy”, a nie „czy”, ale może jeszcze czegoś brakować.

GramTV przedstawia:

Co do tego, iż pobudzi to społeczność Elden Ring do działania, nie mam wątpliwości. Zobaczymy, czy w najbliższej przyszłości komuś rzeczywiście uda się znaleźć coś zupełnie nowego.

Przypomnijmy na koniec, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma zadebiutować na rynku 21 czerwca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!