Elden Ring: Shadow of the Erdtree na pierwszym zwiastunie. Data premiery i szczegóły edycji kolekcjonerskiej

Radosław Krajewski
2024/02/21 16:01
0
0

FromSoftware ujawniło szczegóły dodatku do Elden Ring, który zadebiutuje już wkrótce.

W nocy FromSoftware i Bandai Namco oficjalnie zapowiedzieli premierę pierwszego zwiastuna Elden Ring: Shadow of the Erdtree, czyli oczekiwanego dodatku do jednej z najlepszych gier 2022 roku. Fabularne rozszerzenie zostało ogłoszone w lutym ubiegłego roku, a teraz fani produkcji mogą poznać pierwsze szczegóły powrotu do Ziem Pomiędzy, gdzie również rozgrywać się będzie akcja nowej historii. Fani Elden Ring mogą więc liczyć na kilku kolejnych bossów do pokonania, nowe uzbrojenie do zdobycia, a także poznania kolejnych szczegółów bogatego świata wykreowanego przez George’a R.R. Martina i Hidetakę Miyazakiego.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree na pierwszym zwiastunie. Data premiery i szczegóły edycji kolekcjonerskiej

Elden Ring: Shadow of the Erdtree – pierwszy zwiastun dodatku

Odkryj mroczną stronę historii ELDEN RING podążając ścieżką wytyczoną przez Miquellę. W dodatku Shadow of the Erdtree gracze wkroczą do Krainy Cienia, w której doświadczą zupełnie nowych przygód pełnych tajemnic i mroku, spotkają nowych bossów, a także zdobędą nowy sprzęt, w tym bronie i zbroje.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree – szczegóły edycji pudełkowych i cyfrowych

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie dostępny w sprzedaży w kilku edycjach. Polski dystrybutor Cenega poinformował, że dodatek będzie można kupić zarówno w pudełku, jak i cyfrowo, a w sklepach znajdziecie również edycję kolekcjonerską, jak i zbiorcze wydanie podstawowej wersji Elden Ring wraz z dodatkiem. Produkcja dostępna będzie w każdej z omawianych poniżej edycji na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S, zaś sam dodatek będzie można także nabyć na platformy PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaplanowana jest na 21 czerwca. Gracze będą mogli wybrać jedną z kilku dostępnych edycji:

Wydania podstawowe

  • Elden Ring: Shadow of the Erdtree – standardowa wersja dodatku Shadow of the Erdtree, dostępna cyfrowo na wszystkich platformach.
  • Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) – specjalne wydanie zawierające podstawową wersję gry Elden Ring oraz dodatek Shadow of the Erdtree. Wydanie dostępne fizycznie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X - zawiera podstawową wersję gry na płycie oraz cyfrowy dodatek. Wydanie dostępne również w wersji cyfrowej na wszystkich platformach.

Wydania premium

  • Premium Bundle – cyfrowy pakiet zawierający dodatek Shadow of the Erdtree, art book oraz ścieżkę dźwiękową z dodatku, dostępny na wszystkich platformach.
  • Deluxe Edition – cyfrowy pakiet zawierający podstawową wersję gry Elden Ring, dodatek Shadow of the Erdtree, art booki oraz ścieżki dźwiękowe z gry i dodatku, dostępny na wszystkich platformach.

Wydanie kolekcjonerskie (dostępne w limitowanym nakładzie)

  • Elden Ring: Shadow of the Erdtree Collector’s Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) - edycja zawiera kod do dodatku Shadow of the Erdtree na wybraną platformę, statuetkę „Messmera Palownika” o wysokości 46 cm, 40-stronicowy drukowany art book oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Kolekcjonerska replika przedmiotu z gry (dostępna w limitowanym nakładzie)

  • Dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie Bandai Namco Entertainment, kolekcjonerski „Hełm Messmera Palownika”, to wyjątkowy i ekskluzywny przedmiot przedstawiający Hełm Messmera, który został stworzony dla najbardziej wymagających i zasłużonych Zmatowieńców. Ta szczegółowa replika imponującego hełmu została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i posiada numerowany certyfikat autentyczności. Produkt jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów i zostanie wysłany na premierę dodatku 21 czerwca. „Hełm Messmera Palownika” to wyłącznie przedmiot kolekcjonerski i nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości gry.
Ceny dodatku Elden Ring: Shadow of the Erdtree w cyfrowej wersji:
  • Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC – 169 zł (PSN)
  • Elden Ring Shadow of the Erdtree Premium Bundle – 219 zł (PSN)
  • Elden Ring + Shadow of the Erdtree Bundle – 339 zł (PSN)
  • Elden Ring + Shadow of the Erdtree Bundle Deluxe Edition – 429 zł (PSN)
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!