Nieoczekiwana premiera w Disney+. Nowe anime twórcy Dragon Ball Z w ofercie

Radosław Krajewski
2024/03/20 12:00
2
0

Wraz ze światową premierą również w polskiej ofercie Disney+ zadebiutował nowy serial anime od Akiry Toriyamy.

Wysyp nowości na Disney+. Oprócz premiery X-Men ’97, którego recenzje znajdziecie już na naszej stronie, platforma uzupełniła także poprzedni animowany serial o mutantach o cztery brakujące sezony. Kolejną niespodzianką serwisu streamingowego od Disneya jest niezapowiedziana wcześniej premiera Sand Land, czyli nowego anime od Akiry Toriyamy. Legendarny twórca Dragon Ball Z nie doczekał się niestety debiutu kolejnej ekranizacji swojej popularnej mangi i zmarł nagle przed dwoma tygodniami. Widzowie mogą uhonorować pracę japońskiego twórcy, oglądając Sand Land, którego siedem pierwszych odcinków jest już dostępnych w polskiej ofercie na Disney+.

Nieoczekiwana premiera w Disney+. Nowe anime twórcy Dragon Ball Z w ofercie

Sand Land – premiera nowego anime na Disney+

W dalekiej przyszłości wojna zniszczyła całą Ziemię, pozostawiając jedynie jałowe pustkowia, gdzie zaopatrzenie w wodę kontrolowane jest przez chciwego króla. W poszukiwaniu dawno zaginionego jeziora szeryf Rao poprosił o pomoc króla demonów, który na misję posyła swojego syna, Belzebuba, i jego pomocnika, Złodzieja. Razem to niezwykłe trio wyrusza przez pustynię, stawiając czoła smokom, bandytom i najgroźniejszemu wrogowi ze wszystkich... samej armii króla!

Za produkcję serialu odpowiadają studia Sunrise, Kamikaze Douga i ANIMA. Reżyserem Sand Land jest Toshihisa Yokoshima, który wcześniej pracował nad Cocolors, Eiga Doraemon i Tales of Crestoria -The Wake of Sin-.

GramTV przedstawia:

Już za nieco ponad miesiąc na rynku zadebiutuje gra Sand Land, która będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S. Bandai Namco udostępniło już demo gry na wszystkich wspomnianych platformach.

Komentarze
2
Gotenssjgoddark
Gramowicz
20/03/2024 14:29

jeżeli będzie dubbing albo lektor w dragon ball z na disney plus to będzie cacy . 

Urushi
Gramowicz
20/03/2024 13:40

I tak pewnie nie będzie napisów pl.