Sand Land z wersją demo. Gracze mogą sprawdzić nowe action-RPG od Bandai Namco

Mikołaj Ciesielski
2024/03/19 08:25
0
0

Wersja demonstracyjna gry bazującej na mandze Akiry Toriyamy dostępna jest na wszystkich platformach.

W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję zobaczyć obszerną prezentację Sand Land, czyli nowego action-RPG na podstawie mangi Akiry Toriyamy. Od premiery wspomnianej produkcji dzieli nas natomiast nieco ponad miesiąc. Na szczęście zainteresowani już teraz mogą przetestować nadchodzące dzieło studia ILCA i firmy Bandai Namco za sprawą wersji demonstracyjnej.

Sand Land z wersją demo. Gracze mogą sprawdzić nowe action-RPG od Bandai Namco

Wersja demo Sand Land dostępna na wszystkich platformach. Bandai Namco zachęca do przetestowania gry

Zgodnie z przekazanymi informacjami demo Sand Land dostępne jest na wszystkich platformach. Wersję demonstracyjną nowego action-RPG na podstawie mangi Akiry Toriyamy znajdziecie na Steam, a także w PlayStation Store i Xbox Store. Gracze – którzy zdecydują się sprawdzić wspomnianą produkcję przed premierą – otrzymają dodatkowe przedmioty do wykorzystania w pełnej wersji.

Poznaj diabelskiego księcia Belzebuba, jego przyzwoitkę – złodzieja i nieustraszonego szeryfa Rao, którzy wyruszają na wyjątkową przygodę w poszukiwaniu legendarnego źródła ukrytego na pustyni […]. Uważaj na liczne niebezpieczeństwa – dotarcie do źródła nie będzie łatwe, ponieważ czekają na Ciebie bandyci, dzikie zwierzęta i królewska armia! – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Sand Land zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 26 kwietnia 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić wersję demonstracyjną wspomnianej produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!