Nicole Kidman dołącza do gwiazdorskiej obsady serialu Para idealna

Krzysztof Żołyński
2023/03/24 17:05

Nicole Kidman zasili szeregi gwiazdorskiej obsady serialu Para idealna, realizowanego przez Netflix.

Serial Para idealna powstaje w oparciu o wydaną także w Polsce powieść kryminalną pod tym samym tytułem. Co ciekawe początkowo powstawał on z myślą o Foxie, ale z czasem drogi producentów się rozeszły i widowisko trafiło w ręce Netflix. Streamingowy gigant postawił na obsadę obfitującą w znane nazwiska, a teraz pojawiła się informacja, że dołącza do niej Nicole Kidman.

Nicole Kidman dołącza do gwiazdorskiej obsady serialu Para idealna

Ta hollywódzka gwiazda zagra wśród doskonale znanym widzom na całym świecie aktorów w osobach: Lieva Schreibera (Ray Donovan), Meghann Fahy (Biały Lotos), Dakoty Fanning (Alienista), Jacka Reynora (Midsommar) i Evy Hewson (Co kryją jej oczy). Nicole Kidman wcieli się oczywiście w jedną z głównych ról.

Nicole Kidman w serialu Netflix Para idealna

Sześcioodcinkowy miniserial bazujący na bestsellerowej powieści New York Timesa autorstwa Elin Hilderbrand, opowiada historię tajemniczego morderstwa, które dokonane zostaje w przeddzień ceremonii ślubnej, mającej być wydarzeniem roku w niedużej portowej miejscowości. Zwłoki odkryte w wodzie powodują, że każdy uczestnik planowanej ceremonii staje się automatycznie podejrzanym w śledztwie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!