Netflix ulepsza jeden ze swoich planów. Użytkownicy zyskają dodatkowe profity

Radosław Krajewski
2023/02/01 16:10

Jedna z nowych funkcji szczególnie ucieszy użytkowników platformy.

Walka z dzieleniem kont wchodzi w decydującą fazę i już wkrótce Netflix zablokuje dostęp tym użytkownikom, którzy nie posiadają własnego konta. Aby zachęcić ich do powrotu, firma ulepszyła swój najdroższy pakiet nazwany Premium. Posiadacze najwyższego abonamentu będą mogli skorzystać dźwięku przestrzennego w wybranych treściach, a także z większej liczby urządzeń, na których będą mogli oglądać materiały.

Netflix ulepsza jeden ze swoich planów. Użytkownicy zyskają dodatkowe profity

Netflix wprowadzi dźwięk przestrzenny do filmów i seriali

Pierwszą z nowości jest wprowadzenie dźwięku przestrzennego do 700 produkcji, w tych takich hitach, jak Stranger Things, Obserwator, Wednesday, czy Glass Onion. Również nadchodzące tytuły, w tym czwarty sezon Ty, Luther: The Fallen Sun oraz komedia romantyczna U mnie czy u ciebie? będą wspierały dźwięk przestrzenny. Ponadto posiadacze pakietu Premium będą mogli korzystać z Netflixa na sześciu urządzeniach, zamiast czterech, jak było do tej pory.

GramTV przedstawia:

Netflix poinformował, że ulepszeniu abonamentu cena pozostanie na tym samym poziomie. Nie wiadomo kiedy dokładnie nowe funkcje zostaną wprowadzone na platformie.

Komentarze
2
Xeoo
Gramowicz
02/02/2023 10:12
JakiśNick napisał:

Przecież 5.1 jest od lat. I dlatego wiele produkcji ma skopane audio po konwersji do stereo.

Mi to bardziej brzmi jak coś w stylu 3d audio od Sony.  W sensie może imitować dźwięk 3d na zwykłych słuchawkach lub soundbarze/tv (tu działa to hmm średnio).

JakiśNick
Gramowicz
02/02/2023 09:02

Przecież 5.1 jest od lat. I dlatego wiele produkcji ma skopane audio po konwersji do stereo.