Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Need for Speed Unbound na pierwszych screenach. Wyciekły nowe szczegóły o grze

Radosław Krajewski
2022/10/05 17:55

Produkcja z pewnością znajdzie wielu krytyków obranego stylu graficznego.

Nowa odsłona serii Need for Speed nadjeżdża! Już jutro o godzinie 17:00 zobaczymy pierwszy zwiastun produkcji. Jeden z japońskich sklepów postanowił się pośpieszyć i już teraz umożliwił składanie pre-orderów. Na karcie Need for Speed Unbound znalazły się pierwsze zrzuty ekranu, które ujawniają styl graficzny gry.

Need for Speed Unbound na pierwszych screenach. Wyciekły nowe szczegóły o grze

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami tym razem Criterion Games poszło w kreskówkową oprawę graficzną. Samochody oraz otoczenie wciąż będą stawiały na realizm, jak w poprzednich odsłonach serii, ale podczas jazdy zauważymy liczne efekty wizualne wyjęte wprost z komiksów. Na poniższych screenach możemy również zobaczyć, że postacie będą stworzone za pomocą techniki cel-shadingu. W Need for Speed Unbound napotykane postacie nie będą więc odgrywane przez prawdziwych aktorów.

Pokonaj czas, przechytrz gliny i rywalizuj w cotygodniowych kwalifikacjach do ostatecznego wyzwania wyścigów ulicznych Lakeshore: The Grand. Wypełnij swój garaż precyzyjnie dopasowanymi, niestandardowymi maszynami, postaw na własny styl i ekskluzywny wygląd oraz rozświetl ulice ścieżką dźwiękową, która rozbrzmiewa z każdego zakątka świata.

  • Świat jest Twoim płótnem: Ożyw graffiti w zupełnie nowym stylu wizualnym, łącząc najnowszą sztukę uliczną z najbardziej realistycznymi samochodami Need for Speed. Uzyskaj dostęp do nowego zestawu narzędzi pełnego energetycznych efektów wizualnych i dźwiękowych, w tym Burst Nitrous, nowego elementu zwiększającego oszałamiającą prędkość.
  • Wyraź siebie w pełni swojego potencjału: udaj się na spotkania i pochwal się swoim stylem dzięki dziesiątkom przedmiotów, w tym ekskluzywnemu sprzętowi, z najnowszych trendów mody na świecie. Następnie dodaj ostatnie szlify do stylu swojego samochodu, przekształcając go za pomocą unikalnych oklein i wyciętych elementów, aby pasowały do ​​legendarnego niestandardowego samochodu i objąć prowadzenie w wyścigach i umieścić swoją zwycięską pozę nad konkurencją.
  • Znajdź swoją wolność: Ścieżka dźwiękowa z pionierskimi artystami współczesnej sceny HIP-HOP, w tym A$AP Rocky i AWGE, dostarczają kreatywnych piosenek, które przekraczają granice gatunków. Oryginalną muzykę wyprodukował francuski producent Brodinsky. Piosenki, które są ściśle związane z różnymi ekspresjami HIP-HOP z całego świata, ucieleśniają samą kulturę undergroundową, o której można powiedzieć, że jest sercem Lake Shore.

GramTV przedstawia:

Strona w sklepie potwierdza również datę premiery nadchodzącej ścigałki od Electronic Arts. Według ich informacji Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na liście dostępnych wersji brakuje edycji na PlayStation 4 i Xboxa One.

Need for Speed Unbound – pierwsze screeny

Komentarze
1
Vito
Gramowicz
06/10/2022 11:14

Ale bullshit. Co to wgl jest.