Wyciekła data premiery gry Lords of the Fallen. To będzie dość gorący okres

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/11 22:15
1
0

Do sieci wyciekła potencjalna data premiery nadchodzącej produkcji od polskiego studia Hexworks i wydawcy CI Games.

Jeszcze w zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Lords of the Fallen, czyli pełnoprawnego rebootu gry z 2014 roku. Od tamtego czasu nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele, aż do końca stycznia, kiedy to deweloperzy ujawnili, że chcą stworzyć Dark Souls 4.5. I choć polskie studio Hexworks nie rozpoczęło jeszcze konkretnej kampanii marketingowej, tak prawdopodobnie stanie się to już niedługo, ponieważ do sieci wyciekła potencjalna data premiery produkcji.

Wyciekła data premiery gry Lords of the Fallen. To będzie dość gorący okres

Lords of the Fallen – wyciekła data premiery

Na profilu użytkownika Aggiornamenti Lumia, który specjalizuje się w znajdywaniu danych publikowanych w bazie danych Microsoftu (m.in. w sklepie Xbox Store), pojawił się wpis, w którym czytamy, że premiera gry Lords of the Fallen ma nastąpić 13 października bieżącego roku.

Trzeba przyznać, że – jeżeli to oczywiście prawda – Polacy zdecydowali się na dość ciężki i gorący okres, kiedy to na rynku będą debiutować bardzo mocne tytuły. Oczywiście, nie jest to oficjalna wiadomość, aczkolwiek Aggiornamenti Lumia bazuje na danych, które są dodawane przez samych deweloperów czy wydawców.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że produkcja ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
JaJestemRafał
Gramowicz
12/05/2023 09:03

Jakie to tytuły wychodzą w październiku? Google mi podpowiedział Endless Dungeon i Mineko's Night Market.