Gamescom 2022: Zapowiedziano The Lords of the Fallen. Nadchodzi nowe RPG akcji

Mikołaj Ciesielski
2022/08/23 20:20

Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Gamescom 2022: Zapowiedziano The Lords of the Fallen. Nadchodzi nowe RPG akcji

Zgodnie z zapowiedziami, na tegorocznym pokazie Gamescom Opening Night Live nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich jest zapowiedź The Lords of the Fallen – nowej gry action-RPG osadzonej w klimatach dark fantasy, za którą odpowiada należące do firmy CI Games studio Hexworks. W trakcie wspomnianego wydarzenia deweloperzy zaprezentowali pierwszy zwiastun produkcji, w którym możemy usłyszeć Josepha Quinna, który niedawno skradł serca widzów za sprawą roli Eddiego Munsona w serialu „Stranger Things”. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

The Lords of the Fallen – zwiastun i pierwsze szczegóły prosto z Gamescom 2022

Twórcy informują, że The Lords of the Fallen jest rebootem Lords of the Fallen z 2014 roku. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 i ma trafić na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy zapewniają, że tytuł zaoferuje „nową przygodę w rozległym świecie składającym się z połączonych, przecinających się lokacji”.

The Lords of the Fallen jest duchowym następcą, jakiego zawsze chcieli fani oryginału. Gra jest znacząco większa, z olbrzymim, dualnym światem, pełnym połączeń między lokacjami i podziałem pomiędzy królestwo żywych i umarłych. Można go zwiedzać samemu lub z przyjaciółmi. Atmosfera gry jest dużo bardziej mroczna i wymagająca - świat ma silniejszą tożsamość, bogatszą narrację i bardziej wciągającą opowieść. Soulslike’owa walka jest szybsza i bardziej dynamiczna, a systemy RPG są dużo głębsze niż w oryginale – informuje Cezar Virtosu, dyrektor kreatywny gry, za pośrednictwem informacji prasowej.

GramTV przedstawia:

Akcja The Lords of the Fallen rozgrywa się tysiąc lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze, a tytuł ma wyróżniać się m.in. „olbrzymią liczbą postaci niezależnych, a także „szybkim, płynnym i wymagającym” systemem walki. Produkcja zaoferuje również możliwość pełnej personalizacji postaci oraz progresji, a także „wciągającą kampanię”, z którą będzie można zapoznać się samotnie lub w trybie kooperacji z drugą osobą.

CI Games zapowiada, że jeszcze w tym roku doczekamy się pierwszej prezentacji rozgrywki The Lords of the Fallen. Więcej informacji na temat produkcji znajdziecie na oficjalnej stronie gry pod tym adresem. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun zaprezentowany podczas Gamescom Opening Night Live.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!